Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir projesi nerede?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 31.03.2015
Vadişehir projesi, gayrimenkul yatırımcılarının öncelikli tercihleri arasında yer alan bölge olan Başakşehir’de konumlanıyor.
Son 20 yılın en hızlı ve düzenli büyüyen, İstanbul için gerçek bir şehircilik başarısı olan Başakşehir bölgesinin merkezinde konumlandırılan proje, ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor.

Dev projelere komşu…

50 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Vadişehir projesi, 100 milyar dolarlık devletin yaptığı mega projelerin yükseldiği bölgede yer alıyor. Üçüncü Havalimanı, Kanal İstanbul, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi, Üçüncü Köprü ve bağlantı yollarının yer aldığı ulaşım ağında bulunuyor.

5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5'er dakikalık mesafede yer alıyor.

2017'de teslim edilecek

Ulaşım akslarına yakın bir mesafede bulunan projenin, içerisindeki  60 ticari birimle de Başakşehir'in yeni merkezi olacağı düşünülüyor. İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşmesi hedefleniyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

Vadişehir projesi nerede Vadişehir lokasyon Başakşehir Vadişehir