Vadişehir Başakşehir

Vadişehir Başakşehir detayları belli oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2015
Basın lansmanı 31 Mart'ta yapılacak olan Vadişehir Başakşehir projesinin detaylarına emlaktasondakika.com ulaştı.
Mega projeleriyle, geniş yeşil dokusuyla, modern mimarisiyle ve düzenli yapılaşmasıyla İstanbul'un içinden adeta yeni bir şehir doğuyor: Başakşehir... 3. havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul ile çevrelenen yepyeni bir şehir.

Yeni İstanbul'un tam kalbinde ise son yirmi yılın en hızlı ve düzenli büyüyen, İstanbul için gerçek bir şehircilik başarısı olan Başakşehir yer alıyor.

Başakşehir'in en iddialı projesi

Toplam değeri 100 milyon doları bulan pega projelerin çevrelediği Başakşehir; tamamlandığında 5 bin yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük sağlık kenti olacak olan Şehir Hastanesi, yapımı devam eden 380 bin metrekarelik Şehir Parkı ve 60 bin metrekarelik Türkiye'nin en büyük Kent Meydanı'na ev sahipliği yaparak Yeni İstanbul'un yeni merkezi olduğuynu bir kez daha ortaya koyuyor. 

Başakşehir'in en iddialı projesi olan Vadişehir; mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla ve çok özel ayrıcalıklarıyla sizi tam hayalinizdeki yaşama davet ediyor...

vadişehir foto galerisi

Toplam 50 dönüm arazi üzerinde 650 konut ve 60 dükkandan oluşan Vadişehir, TEM otoyolu ve metro durağının hemen yanı başında inşa ediliyor. 

Yüzme havuzu, fitness center, suana, Türk hamamı, koşu ve yürüyüş yolları, hobi odası ve daha onlarca ayrıcalık Vadişehir'de her anı daha mutlu bir an olarak yaşamanız için tasarlandı.

Tük konutlar akıllı sistem altyapısına uygun üretiliyor. Peyzaj alanları aydınlatması güneş enerjisinden yararlanılarak yapılacak. 

Vadişehir nerede?

Vadişehir sadece sahip olduğu ayrıcalıklarla değil, çevresiyle de gerçek bir çekim merkezi. Projede, Organize Sanayi Sitesi, Olimpiyat Stadı, Fatih Terim Stadı ve yapımına devam edilen 5 bin yataklı devlet hastanesine yakın konumuyla da her geçen gün değerine değer katan bir lokasyonda yer alıyor.

Kartlı araç ve yaya-giriş çıkışı, kapalı devre kayıt sistemi, 7/24 uzman güvenlik ekibi, yangın ve duman alarmı, kapalı otoparklarda sprinkler yangın söndürme sistemi, daire içlerinde güvenlikle irtibat sağlayan görüntülü intercom sistemi bulunuyor. 

Vadişehir ne zaman teslim edilecek?

Vadişehir'de 2+1'ler 126 metrekare ile 136 metrekare, 3+1'ler 152 metrekare ile 211 metrekare, 4+1'ler ise 211 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen alanlara sahip.

650 dairelik bir proje olan Vadişehir'de teslimlerin 2017 Aralık'ında yapılması bekleniyor. Site, Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı, İntes ortaklığında yükseliyor.

Vadişehir Başakşehir