<

Royal Plus Urankent / Uransan İnşaat

Uransan İnşaat firmasının Royal Plus Urankent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Queen Park

Uransan, 2 çifte Sezen Aksu konseri hediye edecek!

Konut Projeleri Emine Pile 09.02.2015
Uransan tarafından Ankara’da hayata geçirilen Queen Park’ın tanıtımı ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 2 çifte Sezen Aksu konseri hediye edilecek.
Prestij, Elit ve Mirage Bahçe Konutları ve Royal Plus'ın ardından Urankent'teki beşinci proje Queen Park'ı hayata geçiren Uransan, bölgeye değer katmaya devam ediyor. 

Uransan, yeni projesi Queen Park'ın tanıtımını “14 Şubat Sevgililer Günü”ne özel kokteyl ile yapmaya hazırlanıyor. Kokteylde yapılacak çekilişle belirlenecek şanslı 2 çift ise Sevgililer Günü'nü Sezen Aksu'nun aşk kokan şarkılarıyla kutlayacak.

Uransan yetkilileri, henüz lansmana çıkmadan önemli ilgi elde eden Queen Park'ın gördüğü ilgi üzerine, Urankent sakinleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlamak ve yeni proje Queen Park'ı tanıtmak için 13 Şubat Cuma günü özel bir gece düzenleyecek.

Kutlamaya katılan her çiftin güllerle karşılanacağı programda canlı müzik grubu eşlik edecek. 

Kokteylde yapılacak çekilişle 2 şanslı çift Sevgililer Günü'nü aşk denilince akla gelen ilk isim, Türk Pop Müziği'nin divası Sezen Aksu'nun ATO Congressium'da vereceği konserde kutlama olanağı bulacak.

Uransan Sevgililer Günü Sezen Aksu Konseri Queen Park tanıtımı