Univa Sakarya ticari alanlar

Univa Sakarya’da ticari alan satışları başladı

Konut Projeleri 02.08.2019 15:11

Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa’nın Sakarya’daki ilk projesinde yer alan ticari alanlar satışa çıktı.

Erkanlı Holding'in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa'nın Sakarya'daki ilk projesinde yer alan ticari alanların satışına başlandı. 100 bin öğrencinin bulunduğu Sakarya Üniversitesi'nin yanında konumlanan ve 2 bin 424 yatak kapasitesine sahip Univa Sakarya'da büyüklüğü 144 ile 220 metrekare arasında değişen 10 adet ticari alan, ön talep sürecinde yoğun ilgiyle karşılaştı.

Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Tek çatı altında dünyanın en büyük öğrenci evi projesi olma özelliği taşıyan Univa Sakarya, özellikle dünyanın önde gelen markalarından yoğun ilgi görüyor. Cazip ödeme seçenekleri ve yüksek kazanç potansiyeliyle ön plana çıkan Univa Sakarya, aynı zamanda bölgenin buluşma
noktası olacak. Projemizde yer alan ticari alan satışlarımızı kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Karayel, “Türkiye'de son dönemin en kazançlı ticari alanlarını bugün itibariyle satışa açıyoruz. Ön talep süreci tamamlanan ve yoğun ilgi gören Univa Sakarya'nın ticari alanları, alırken kazandıracak bir modele sahip. 100 bin öğrencili Sakarya Üniversitesi'nin yanı başındaki projemiz, 2 bin 424 yatak kapasitesiyle dev
bir potansiyelin ortasında konumlandırıldı. Univa Sakarya, şehirdeki tüm öğrencilerin buluşma noktası olacak ve Sakarya'ya çok büyük değer katacak” ifadelerini kullandı.

Ticari alanların yanı sıra Kocaeli ve Düzce'de yer alan diğer projelerinde de yatırımcılara düşük ödemeli taksit seçenekleriyle önemli avantajlar sağlayan Univa, yüzde 25'lik peşinat ödemesi, iki adet ara ödeme ve 1.900 TL'lik 36 ay vadeli sabit taksitlerle toplamda 274.000 TL'ye yatırımcı olma fırsatı sunuyor. Yüzde 10'a varan indirim fırsatının da yer aldığı projeler; 8 yılda amortisman, 5 yıl kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artışı gibi avantajları da beraberinde getiriyor.