Green Life Ulukent / Katal İnşaat

Katal İnşaat firmasının Green Life Ulukent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
greenlife ulukent

Ulukent GreenLife projesinde yaşam başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.10.2016
Ulukent'te 4 blok şeklinde tasarlanan GreenLife projesinde yatırımcılar evlerine kavuştu.
İnşaat sektöründe 32 yıldır faaliyet gösteren Katal İnşaat, Ulukent'teki GreenLife projesinde konut sahiplerine evlerini teslim etti. Törene Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, Katal İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Erdem ile yeni konut sahipleri katıldı. Proje kapsamında 100'ün üzerinde dairenin söz verilen tarihte ev sahiplerine teslim edildiğini belirten Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, "Şu anda yaklaşık 20 civarında dairemiz var. Krediye uygun satışlarımız devam ediyor. Misafirlerimize uygun kredi olanağı ile 'Bugün al, yarın taşın' diyoruz" dedi. 

ALAN KAZANIYOR 

Katal İnşaat'ın yeşille iç içe projesi Green Life'ta yaşam başladı. Ulukent'te 8 bin 500 metrekarelik arazi üzerine 4 blok şeklinde tasarlanan GreenLife'ın sakinleri 30 Eylül'de yapılan anahtar teslim töreniyle evlerine kavuştu. Projenin 3+1 konseptli 133 daireden oluştuğunu söyleyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, "Projemiz hem yatırım yapmak isteyen, hem de ailesiyle huzurlu bir ortamda yaşamını sürdürmek isteyen misafirlerimiz için çok uygun 100'ün üzerinde dairemizin teslimini yaptık. Kalan dairelerin satışı sürüyor. İzmir'in kuzey hattı her geçen gün biraz daha pirim yapıyor, Green Life'dan daire alan kazanıyor" dedi. 

GreenLife projesi 5 bin 500 metrekarelik yeşil alanıyla ebeveynlerin ve çocuklara huzurlu bulacağı bir yaşam alanı sunuyor. 

Projede brüt alanı 120-150 metrekare olan 133 adet 3+1 daireler yer alırken tüm ihtiyaçlar düşünüldü. Proje pek çok farklı özelliği ile bölgedeki diğer yaşam alanlarından farklılık gösteriyor. Bu özelliklerden biri de kapalı otoparkının bulunması. Böylece site içerisine araç girişi olmayacak.

Katal İnşaat greenlife greenlife ulukent