Gümüş Panorama / Uçar Grup

Uçar Grup firmasının Gümüş Panorama projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Gümüş markalı projeler

Uçar Grup, Esenyurt’ta ‘Gümüş’ projelere imza attı

Konut Projeleri Emine Pile 28.09.2016
Gayrimenkul sektörünün başarılı firmalarından Uçar Grup, Gümüş markalı projeleri ile dikkat çekiyor.
İnşaat sektöründe 1980 yılından bu yana faaliyet göstermeye başlayan Uçar Grup, İstanbul'un değerine değer katan ilçelerinden Esenyurt'ta yeni projeler inşa etmeye devam ediyor. 

Dünden bugüne sektörde sahip olduğu konumunu daha da güçlendiren şirket, gerek konut, gerek iş ve ofis alanları için konforlu ve kaliteli inşaat faaliyetleri ile tercih edilen bir marka olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda başarılı projelere imza atıyor. 

Bölgede söz sahibi olan Uçar Grup, Esenyurt'ta Gümüş Park, Gümüş Life, Gümüş Residence, Orkide Evleri projesinin yapımını üstlenirken, Gümüş Park, Gümüş Life, Gümüş Residence, Delta Deluxe, Nşehir Esenyurt, Gümüş Referans projelerinde ise arsa sahibi konumunda yer alıyor. Bölgede çok büyük arsa geliştiricisi olan Uçar Grup uygun ödeme ve fiyat politikası ile de ev alanların güvenilir tercihi oluyor. 

İŞTE UÇAR GRUP'UN ESENYURT'TAKİ GÜMÜŞ MARKALI PROLERİNDEN BAZILARI:

GÜMÜŞ LİFE

Esenyurt'ta E-5'e yakın bir noktada hayata geçirilen Gümüş Life'da sona yaklaşıldı.

Uçarlar Grup'un hızla sona yaklaşan projesi Gümüş Life, E-5'e yakın konumu ile yüksek kazanç sağlıyor. 10 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen proje yeşil alanları ile de ferah bir ortam sunuyor. 5 bin 200 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projede toplam 456 konut bulunuyor. Ayrıca projede 32 ticari alan da yer alıyor. 4 bloktan oluşan Gümüş Life, 16 ve 18 katlı olarak yükseliyor. Daire büyüklükleri 70 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiklik gösteren proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

Gümüş Life'da, 1+1 daireler 168 bin 900 liradan, 2+1 daireler 245 bin liradan, 3+1 daireler 360 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede teslimlere ise Aralık 2016'da başlanılması planlanıyor. 

Proje detayları için tıklayınız!

GÜMÜŞ PARK 

Esenyurt'ta inşa edilen Gümüş Park, toplam 3 blokta 427 konuttan meydana geliyor. Konut ve dükkanlardan oluşan karma ptroje Gümüş Park'ta daire fiyatları 163 bin 900 liradan başlıyor. Uygun fiyatlarla ev sahibi yapacak olan projede 2+1 dairelerin başlangıç fiyatı 237 bin liradan başlarken 3+1 daireler ise 350 bin liradan fiyatlarla alıcı bulacak. Projede ayrıca 28 dükkan yer alıyor.

Arsa alanı 11 bin 263 metrekare olan projede 6 bin 750 metrekarelik alan ise peyzaj alanına ayrılıyor. Sosyal donatı alanları ile dikkat çeken ve ayrıcalıklar sunan projede yüzme havuzu, güneşlenme terası, basket sahası, tenis sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness alanı, sauna, Türk hamam da bulunuyor.

Proje detayları için tıklayınız!

GÜMÜŞ PANORAMA

Gümüş markalı projeleri ile ev alanlara yüksek kazanç getiren Uçar Grup, Gümüş Park, Gümüş Life, Gümüş Residence projelerinden sonra Gümüş Panorama projesinde 991 konuta imza atıyor. Karma olarak tasarlanan projede konutların yanı sıra 74 dükkan da mevcut. 

Arsa alanı 18 bin 720 metrekare olan projede 10 bin 500 metrekarelik peyzaj alanı yeşil ihtiyacına cevap veriyor.

4 blok halinde tasarlanan proje her ihtiyaca uygun olarak 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşacak. 15, 25, 29 kattan meydana gelen projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları, barbekü alanları, basket sahası, tenis sahası, yaşa gruplarına göre tasarlanmış çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness alanı, sauna, Türk hamamı gibi aktivite alanları yer alacak. 

Önümüzdeki günlerde satış çıkacak olan projede teslimler ise Ağustos 2018'de başlayacak.

Proje detayları için tıklayınız!

Uçar Grup Uçar Grup Gümüş markalı projeler