Twin Towers / Mandalin A.Ş.

Mandalin A.Ş. firmasının Twin Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Twin Towers Eryaman

Twin Towers Eryaman'da 471 bin TL'ye 4+1

Konut Projeleri Sinem Öztürk 05.03.2016
Ankara Eryaman'da yükselen Twin Towers projesinde daire fiyatları 471 bin TL'den başlıyor.
Başkent'in hızla gelişen bölgesi Eryaman'da hayata geçirilen Twin Towers projesi 32 katlı iki blokta 128 daireden meydana geliyor. Eryaman'ın en yüksek katlı konut projesi olan Twin Towers, 11 bin 312 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projenin 9 bin 500 metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı.

Susuz Mahallesi'nde yer alan Twin Towers projesinde her katta iki daire bulunuyor. Böylelikle her daire 3 cepheli ve güneye bakıyor. Tamamı 4 oda 1 salon dairelerden oluşan projede daireler brüt 180, net 160 metrekare büyüklüğe sahip. Ayrıca her dairede genel banyo, ebeveyn banyosu ve misafir odası banyosu olmak üzere 3 adet banyo bulunuyor. Twin Towers Eryaman'da daire fiyatları 471 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler 2017 yılının Temmuz ayında yapılacak. 

Twin Towers projesinin 33. katında ortak kullanım için yapılan teras lobi alanı yer alıyor. Projenin ortak alanları arasında fitness salonu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, yürüyüş ve spor yolu, açık misafir otoparkı bulunuyor. Dairelerde ısınma merkezi sistemle sağlanıyor.

Twin Towers Eryaman Twin Towers Susuz Mahallesi