Turyapı Foresta Sarıyer'de KDV oranları değişmiyor!

Turyapı Foresta Sarıyer'de KDV oranları değişmiyor!

Konut Projeleri 04.01.2013 11:10

Yeni yılla beraber konut piyasasında KDV oranlarının metrekare fiyatlarına bağlı olarak yüzde 18'e varan oranlara ulaşması, Foresta Sarıyer'den konut sahibi olmak isteyenler için geçerli olmayacak. 2013 yılında da Foresta Sarıyer'de KDV oranları aynı kalacak

 

Güvenilir ve sağlam konutların markası Turyapı, İstanbul'da doğası bozulmamış bir ortamda, modern yaşamın tüm imkanları ve konforuyla hayata geçirdiği Foresta Sarıyer'de, 2013 yılı itibariyle yine geçen senenin KDV oranlarını sunarak büyük avantaj sağlıyor. Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafetin Turpçu, Foresta Sarıyer'in ruhsatının daha önce alınmasından dolayı yeni yıl için belirlenen KDV oranlarından muaf olacağını, 2012 yılında 150 metrekareden küçük daireler için yüzde 1, 150 metrekareden büyük daireler için ise yüzde 18 olan KDV oranlarının 2013 yılı için de geçerli olacağının altını çiziyor.
 
Foresta Sarıyer'den ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara 240 aya varan vade imkanı ile 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sunduklarını ifade eden Turpçu, benzer projelerle kıyaslandığında Foresta Sarıyer'in en çok değer kazanan yaşam merkezlerinin başında geldiği, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığına vurgu yapıyor.
 
En uygun fiyatlar, en ideal ödeme koşulları
 
"Metropol içinde doğal yaşam" sloganıyla Sarıyer'de sağlam zemin üzerinde yükselen ve en ileri yapı teknolojisiyle inşa edilen Foresta Sarıyer'de bahçe katı stüdyo daireler özel fiyatlarla, 1+1 daireler 280 bin ila 300 bin TL, 2+1 daireler 340 bin ila 390 bin TL, 3+1 daireler ise 440 bin ila 465 bin TL aralığında satışa sunuluyor. Lokasyonu ve proje nitelikleri itibariyle sürekli değer kazanan Foresta Sarıyer, bugüne değin altından daha fazla değer kazanmış bulunuyor.
 
Yemyeşil bir dünya, konforlu bir hayat
 
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu konumuyla metropol içinde huzurlu bir yaşam sunan Foresta Sarıyer, İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş, en doğal ortamında yer alıyor. Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde bulunan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.
 
Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.
 
Ulaşımda çeşitlilik ve hız
 
Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.
 
Foresta Sarıyer İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 0212 342 01 50