Turyapı Foresta Sarıyer'de 425 bin TL'ye 3+1!

Turyapı Foresta Sarıyer'de 425 bin TL'ye 3+1!

Konut Projeleri 23.10.2012 10:35

Yoğun ilgi üzerine Foresta Sarıyer satış ofisi bayramda da hizmet veriyor. Foresta Sarıyer'de bayram bereketi yaşanacak

 

Metropol içinde doğal yaşam imkanı sunan Foresta Sarıyer, 240 aya varan vade imkanı ve sunduğu ödeme kolaylıkları nedeniyle İstanbul içinde farklı bir hayat yaşamak isteyen kesimler ve yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Turyapı, yeni bir yaşam tarzı sunduğu Foresta Sarıyer'in gördüğü yoğun ilgi nedeniyle ilk gün hariç tüm bayram boyunca satış ofisinde hizmet verme kararı aldı.
 
Güvenilir ve sağlam konutların markası Turyapı, İstanbul'da doğası bozulmamış bir ortamda, modern yaşamın tüm imkanları ve konforuyla hayata geçirdiği Foresta Sarıyer'de İstanbulluları yeni bir yaşama davet ediyor. 240 aya varan rekor vade kolaylığı sunan Turyapı, Foresta Sarıyer'den konut almak isteyenlere yüzde 0.14'den başlayan faiz oranlarıyla bir başka büyük avantaj da sağlıyor.
 
Kampanya gibi vade imkanları ve ödeme kolaylıklarını daimi olarak sunarak fark yarattıklarını ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşmaktan mutluluk duyduklarını, söz konusu ilgi nedeniyle bayramın ilk günü hariç olmak üzere tüm bayram günleri boyunca Foresta Sarıyer Satış Ofisi'nin açık olacağını ve dileyenlerin satış ofisini ziyaret ederek bilgi almalarının mümkün olacağını belirtiyor.
 
Görülmemiş imkanlar, uygun ödeme planları
 
"Metropol içinde doğal yaşam" sloganıyla Sarıyer'de sağlam zemin üzerinde yükselen ve en ileri yapı teknolojisiyle inşa edilen Foresta Sarıyer'de bahçe katı stüdyo daireler özel fiyatlarla, 1+1 daireler 235 bin ila 280 bin TL, 2+1 daireler 330 bin ila 370 bin TL, 3+1 daireler ise 425 bin ila 470 bin TL aralığında yüzde 0.14'den başlayan  faiz oranları ve 240 aya kadar vadeyle satışa sunuluyor.
 
Doğal yaşamı tercih eden kesimlerden yoğun ilgi gösterdiği Foresta Sarıyer'den konut almak isteyenlere her türlü kolaylığı sağladıklarını belirten Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, Foresta Sarıyer ile İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş doğal ve huzurlu bir yaşamın yeniden hayata döneceğine vurgu yapıyor.
 
İstanbul'da yeşil bir dünya
 
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu konumuyla metropol içinde huzurlu bir yaşam sunan Foresta Sarıyer, İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş, en doğal ortamında yer alıyor. Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde bulunan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.
 
Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.
 
Ulaşım dakikalar mesafesinde
 
Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.
 
Foresta Sarıyer İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 0212 342 01 50