Mahall Ankara

Türkerler'den Ankara'nın en kazançlı mahallesi!

Konut Projeleri 09.02.2015 17:14

Mahall Ankara, ofis, otel, konut ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. 2016 Haziran'ında teslim edilmesi planlanıyor.

Tekstilden enerjiye, doğal gazdan inşaata kadar birçok alanda faaliyet gösteren Türkerler Holding, Ankara'nın en prestijli karma projesi Mahall Ankara'yı, geniş ailelerden iş adamlarına, yatırım yapmak isteyenlerden alışveriş severlere kadar çok geniş bir kitlenin beğenisine sunuyor. 

Başkent'in en kararlı gelişen ana arteri Eskişehir Yolu'nda 2016 yılının ilk yarısında hayata geçirilecek olan proje; konforlu bir yaşam, kazançlı bir yatırım merkezi ve geniş bir yaşam alanı vaat ediyor. 

Dört dörtlük fırsatlar

Mahall Ankara'da ferah alanların tadını çıkarmak isteyenlerin keyifli zamanlar geçireceği, 2+1'den 4,5+1'e geniş alan seçenekleri sunan daireler yer alıyor. Her daireye kapalı otopark ve özel depo tahsis ediliyor.

Birleştirilebilir ofisler

411 bin TL'den ve 72 metrekareden başlayan birleştirilebilir ofisler, özel güvenlik sistemleri, her ofise özel otopark tahsisleri ve ortak kullanıma açık kat bahçeleri ile mali müşavirlerden doktorlara, mühendislerden mimarlara kadar birçok saygın profesyonelin tercihi olmaya devam ediyor. 

mahall ankara foto galerisi

1+1 Home Ofisler 

Yüzde 1 KDV avantajı ile 425 bin TL'den ve 60 metrekareden başlayan içi yapılı 1+1 home ofisler, çalışırken ev rahatlığını yaşamak isteyenlerin iş ve ev hayatlarını birleştiriyor. 

Mahall Ankara'dan özel fırsatlar; Yüzde 1 peşinat, 24 ay vade ve 0 faiz ile yüzde 1 peşinat, 60 ay vade ile yüzde 0,50 faiz imkanı veriliyor.

Mahall Ankara İletişim Bilgileri;

Web: http://www.mahallankara.com/
Telefon: 444 36 12