türkerler holding
Haberler / Konut Projeleri / Türkerler Holding, 3 projesiyle Evim Türkiye Fuarı'na katılacak

Türkerler Holding, 3 projesiyle Evim Türkiye Fuarı'na katılacak

Konut Projeleri 29.01.2019 11:52

Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılıyor.

Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılıyor. Türkerler İnşaat'ın hayata değer katma vizyonuyla yürüttüğü gayrimenkul projeleri, fuar sayesinde Avrupa'da yaşayan Türkler ve Türkiye'ye yatırım yapmayı planlayan Avrupalılar ile buluşacak.

Mahall Bomonti İzmir

İzmir'de yeni bir yaşam

Tarihi alanlarıyla bir ilk olma özelliğini barındıran Mahall Bomonti İzmir, bölgenin yeni çekim merkezinde yer alıyor. Yaklaşık 45,000 m2'lik arazide yapılan proje; konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. Mahall Bomonti İzmir projesi Konak, Alsancak, Karşıyaka ve Bornova ulaşım ağlarının merkezinde konumlanıyor. Sosyal olanaklarıyla şaşırtan proje; Türkiye'de ilk defa bir yaşam alanında faaliyete geçecek orkestra çukuru bulunan bir opera ve tiyatro salonuna sahip. Ayrıca spor salonu ve spa, müze, 1000 kişilik gösteri alanı, ku¨tu¨phane, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve şimdiden hayata geçmiş olan sanat evi yer alıyor. Bunların yanı sıra asırlık ağaçların bulunduğu toplam 25 bin m2'lik yeşil alan da yine Mahall Bomonti İzmirliler'in hizmetinde olacak.

1912 yılında Bomonti Ailesi tarafından kurulan fabrika binaları aslına uygun bir şekilde restore edilerek bomontiada konsepti ile İzmir'de yeme-içme, eğlence, alışveriş, iş ve sosyal yaşam alanında trendleri belirleyecek. d.ream gurubu markalarından The Populist, Monochrome, Babylon ve Günaydın'ın yanı sıra ilk kez burada kapılarını açacak yepyeni konseptleriyle İzmir'e daha da keyif katacak.

Mahall Ankara

Sizi Şehrin Yeni Merkezine Davet Ediyoruz

Yaşamın Başladığı Mahall Ankara, konumlandığı bölgeyle birlikte her geçen gün giderek artan bir ivmeyle değer kazanıyor. Eskişehir Yolu üzerinde yer alan Mahall Ankara, iş, yaşam, alışveriş ve eğlence alanı olarak öne çıkmasıyla birlikte; Metro, üniversiteler, bakanlıklar ve şehre yakınlığıyla sizlere yeni bir yaşam kültürü sunuyor.

148 m² ile 244 m² arasında alan genişliğine sahip, 2+1'den 4,5+1'e kadar değişen konutlar, ayrıcalıklar ile konforu yaşatan 82 adet rezidans ile her zevke hitap eden 71 m² -2300 m² arasında yer alan ofislere sahiptir.

Özel dizaynı ve mimarisiyle dikkat çeken yapı, çok amaçlı spor sahaları ve yeşil alanları ile kentin ortasında derin bir soluk aldırıyor. 64 mağaza, kafe ve restoranlarıyla Mahall Ankara içerisinde bulunan Mahall Çarşı, proje içerisindeki ofis çalışanlarına ve rezidans sakinlerine yeme içmeden alışverişe, eğlenceden spora kadar pek çok farklı seçeneği bir arada sunuyor.

Çiftçi Towers

İstanbul'un kalbinde eşsiz bir hayat

Çiftçiler Holding ile ortak hayata geçirilen ve tasarımı İngiliz mimar John McAslan, iç mimarisi İtalyan FM Interior Design tarafından yapılan “Çiftçi Towers” projesi, İstanbul'un en değerli lokasyonu olan Zincirlikuyu'da, 45'er katlı iki kuleden oluşuyor. Proje, tüm köprülere hakim muhteşem boğaz manzarası ve kolay ulaşım sağlayan merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Çiftçi Towers, net 3.15 m tavan yüksekliği, göz alıcı manzarayı kesintisiz veren boydan boya camları, şeffaf cephesi, teknoloji ve estetiğin buluştuğu mimarisiyle fark yaratıyor. Proje, 288 rezidans, ofis, 40 bin m2 kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, açık-kapalı havuzu, 434 m koşu parkuru, spa, rezidans sakinlerine özel lounge katı ve restoranlarıyla şehrin yüksek temposuna ışıltı katmaya hazırlanıyor.