Düşler Vadisi Riva İstanbul / Yılmaz İnşaat

Yılmaz İnşaat firmasının Düşler Vadisi Riva İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
düşler vadisi riva

Tüm düşlerin bir vadiye sığdığı proje: Düşler Vadisi Riva!

Konut Projeleri Esra Karaşin 20.09.2018
Yılmaz İnşaat imzasıyla hayata geçen Düşler Vadis Riva, hayallerinizi gerçeğe dönüştürdüğünüz bir yaşam alanı sunuyor.
Emlak Konut GYO tarafından ihalesi yapılan Galatasaray'ın Riva arazisini kazanan Yılmaz İnşaat, Düşler Vadisi Riva projesiyle bölgeye ve sektöre yepyeni bir vizyon kazandırıyor. 

Düşler Vadisi Riva, Galatasaray'ın Riva'daki 869 bin 362 metrekare büyüklüğündeki arazisinde yükseliyor ve her ihtiyaca uygun şekilde geliştiriliyor. Adını konumlandığı bölgeden esinlenerek alan projenin ilk etabında 500 civarında villa yapılacak ve her villa için özel bahçe alanları yer alacak.

Doğayla iç içe bir yaşam alanı sunuyor

Mimarisinden donatılarına, en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle geliştirilen Düşler Vadisi Riva projesi içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleşerek, arazinin en alt kotunda bir göl yapılması planlanıyor.  Arazide yer alan bu doğal sular, o gölete akacak. Proje bu yönüyle doğayla iç içe bir konseptte yükselecek.

Düşler Vadisi Riva ön talep avantajı sunuyor

Ön talep toplama sürecinde başvuran alıcılara, projenin satışa açılma aşamasında, sınırlı sayıdaki villalar için lansman öncesi uygun fiyat ve imkanlarla yer alma şansı sunulacak.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

düşler vadisi düşler vadisi riva düşler vadisi nerede düşler vadisi riva projesi yılmaz inşaat galatasaray riva arazisi galatasaray arazisi galatasaray gs emlak konut gyo