Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tual Bahçekent

Tual Bahçekent'in örnek dairesine yoğun ilgi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.07.2016
Dağ Mühendislik'in Emlak Konut GYO arsası üzerine kurduğu ve ilk etabı satışa çıkan Tual Bahçekent, örnek dairesini Emlaktasondakika.com'a açtı.
Satışa çıktığı günden bu yana dikkatleri üzerine çeken ve yoğun ilgiyle karşılaşan Tual Bahçekent'in örnek dairesini görüntüledik. 

1789 konutluk bir proje olan Tual Bahçekent, Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçiriliyor. Proje, 190 dönüm arazide 515 bin metrekarelik alanda konumlandırılıyor. 

Tual Bahçekent, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden meydana geliyor. 2,5 yıllık bir sürede teslim edilmesi planlanan konutlar, yeni uydukent olarak tanımlanan Başakşehir'in Bahçekent semtinde yer alıyor. 

186 ticari ünitenin hizmet vereceği Tual Bahçekent'in satış toplam geliri 1 milyar 90 milyon TL, Emlak Konut payı ise 275 milyon 334 TL olarak belirlendi. Bahçekent bölgesi yeni yapılan 140 bin metrekarelik park alanı, üçüncü havaalanına yakınlığı ve üçüncü köprünün bağlantı yollarına olan yakınlığıyla ön plana çıkıyor.

Tual Bahçekent'in ilk etabı 4, 25 ve 26 katlı toplam 3 bloktan meydana geliyor. Konut fiyatlarının 230 bin TL'den başladığı projede basketbol sahasından çocuk oyun alanlarına, yüzme havuzlarından kreşe, fitness merkezi ve süs havuzuna kadar pek çok sosyal birim mevcut.

tual bahçekent vaziyet planı
Tual Bahçekent vaziyet planı

Tual Bahçekent Tual Bahçekent örnek dairesi dağ mühendislik emlak konut gyo