Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tual Adalar

Tual Bahçekent satışa çıkmak için gün sayıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 22.04.2016
Dağ Mimarlık ve Dağ Mühendislik ortaklığı tarafından Başakşehir’de Hayata geçirilen Tual Bahçekent’te ön talepler başladı.
Başakşehir 2.Kısım Mahallesi Hoşdere Mevkii'nde hayata geçirilen Tual Bahçekent projesi satışa çıkmak için gün sayıyor. 152 bin 621 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje 1.641 konut, 123 residence ve ticari ünitelerden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen proje 4, 14, 25 ve 26 katlı 23 bloktan oluşuyor. 

BÖLGENİN İHTİYACINI KARŞILAYACAK 

Emlak Konut Hoşdere 4. Etap ihalesini 1 milyar 90 milyon lira teklifle alan Dağ Mimarlık ve Dağ Mühendislik Adi Ortaklığı, bölgeye dev bir proje getirecek. Konutların yanı sıra sosyal tesis, ticaret alanı, özel sağlık alanı, özel kültür alanı, özel ilköğretim alanı, özel kreş alanı ve park alanları ve 57 adet dükkan bulunan Tual Bahçekent sektöre damga vuracak. 

Lokasyon olarak 3. köprü bağlantı yolu üzerinde ve 2019'da yapılması planlanan metro hattına 5 dakika uzaklıkta bulunan Tual Bahçekent'te ayrıca iki adet özel okul, iki adet kreş, yurt binası, bir devlet okulu, bir özel hastane ile bir de sosyal tesis yer alıyor. 

Tual Bahçekent emlak konut hoşdere dağ mimarlık dağ mühendislik başakşehir emlak başakşehir konut