Tual Adalar / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Adalar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
tual adalar vaziyet planı

Tual Adalar'da fiyatlar belli oldu!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 01.02.2016
Dağ Mühendislik'in Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirdiği Tual Adalar'da ön satışlar başladı.
Bir süredir ön talep toplanan Tual Adalar'da lansman öncesi ön satışlar başladı. Emlak Konut GYO ve Dağ Mühendislik işbirliği imzası taşıyan Tual Adalar projesi 6 blokta 471 konuttan meydana geliyor. Projenin yüzde 85'i yeşil alana ayrıldı. Tual Adalar projesinde dairelerin geniş balkonlarından deniz ve Adalar manzarasını izlemek mümkün. Aynı zamanda Aydos Ormanı'na yakın bir konumda bulunan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Her dairelerin 4 ila 12 metrekare büyüklüğünde depo alanları mevcut durumda.

Tual Adalar fiyatları ve ödeme koşulları

Kartal Yakacık Mahallesi'nde yükselen Tual Adalar projesinde 1+1 daireler 342 bin TL'den, 2+1 daireler 552 bin TL'den, 3+1 daireler 747 bin TL'den, 4+1 daireler ise 948 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ödeme koşulları ise şöyle;

1- Yüzde 25 peşinat, yüzde 75 banka kredisi.

2- Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 5 indirim.

3- Yüzde 25 peşinatla 24 ay sıfır faizle vade.

4- Yüzde 30 peşinatla 30 ay sıfır faizle vade.


Tual Adalar projesinde teslimler 24 ay içinde yapılacak. Projenin 3+1 tipindeki örnek dairesi hazır durumda. Projede elektrikli araç şarj üniteleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna bulunuyor. E-5'e 3 dakika mesafede bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 9 dakika, Kartal metrosuna 3 dakika, Kartal İskelesi'ne 6 dakika, TEM Otoyolu'na 12 dakika mesafede yer alıyor.

Tual Adalar Dağ Mühendislik