Trendist Ataşehir / K Yapı İnşaat - Solid İnşaat

K Yapı İnşaat - Solid İnşaat firmasının Trendist Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Trendist Ataşehir

Trendist’te %0,60 fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 12.05.2016
K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği ile Ataşahir'de inşa edilen Trendist Ataşehir projesinin son 60 dairesi 60 Aya %0,60 fırsatı sunuyor.
Mimarisi ve birbirinden farklı bir çok daire seçeneğiyle Ataşehir'in simge projelerinden biri olan Trendist Ataşehir'de, projenin tamamlanarak yakında hayatın başlamasının şerefine, 820 daireden son 60 daire için indirimli kredi kampanyası düzenlendi.

K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği ile geleceğin finans merkezi Ataşehir'de hayata geçirilen Trendist Ataşehir, klasik ve modern mimarinin harmanlandığı 3 Adet 33 katlı, 13 adet de 8 katlı olmak üzere toplam 16 bloktan oluşuyor. 

Yüksek standartlarda, çağdaş bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen proje, 21 bin 500 m²'lik peyzaj alanının yanı sıra hemen yanında Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek 110 dönümlük Kent Park projesi ile daha geniş bir yeşil alanı yaşama imkânı da sunuyor.

Trendist Ataşehir Projesi, Ataşehir'in trafik yoğunluğundan etkilenmeden Tem Otoyolu ve D-100 karayoluna bağlanabileceğiniz lokasyonu ile  Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakikalık mesafede, bölgede inşa edilecek İstanbul Finans Merkezi başta olmak üzere birçok hastane, alış veriş merkezi ve okula yakınlığı ile de ön plana çıkıyor. 

Trendist Ataşehir projesi sosyal tesisleri içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2'şer adet sauna, buhar odası, masaj odası, 562 m² büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550m² güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı bulunuyor. Rezidans bloğunda ise fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, 281 m² büyüklüğünde açık yüzme havuzu ve 540m² güneşlenme alanı da yer alıyor.

Detaylar için TIKLAYINIZ!

Trendist Ataşehir K Yapı Solid İnşaat işbirliği Kent Park projesi