Trend Kurtköy

Trend Kurtköy'de 270 bin TL'ye 2+1 hemen teslim!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.04.2015
İsmailoğlu Gayrimenkul, Trend Kurtköy'deki dairelerini satışa çıkardı.
Konutların hemen teslim edildiği Trend Kurtköy, Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirildi. Arsa sahibi olan İsmailoğlu Gayrimenkul, kendine ait 450 dairenin kalan son fırsat dairelerini satışa açtı. 

Toplamda 1,436 daireden oluşan Trend Kurtköy, 110 bin metrekare arsa alanına sahip bir proje. Projede bulunan 10 ana yapı birbirinin manzarasını kesmeyen T şeklinde tasarlandı. 

trend kurtköy

Dumankaya Trend Residence fiyatları

Dumankaya Trend Residence'ta 104 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin liradan, 137 metrekare 3+1 dairelerin fiyatları ise 350 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 kilometre mesafede yer alan daireler, Viaport AVM'ye 2 kilometre E5 karayoluna 10 kilometre, TEM otoyoluna 2 kilometre, Yalova hızlı feribota 14 kilometre mesafede yer alıyor.

Trend Kurtköy içerisinde neler var?

Kurtköy'de konumlandırılan Trend Residence içerisinde; bekleme, dinlenme ve sanat köşelerinde oluşan geniş lobi, göletler, palmiye adası, 3 adet açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları, 1 kilometre yürüyüş ve koşu parkuru, barbekü alanı, çocuk oyun parkları, mini market, Athletic-O Sports Club, açık ve kapalı otopark alanları, kuafört, pastane, eczane, Migros ve daha fazlası...

Trend Kurtköy İsmailoğlu Gayrimenkul