Transform Fikirtepe / Haldız İnşaat - Obaköy Gayrimenkul

Haldız İnşaat - Obaköy Gayrimenkul firmasının Transform Fikirtepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Transform Fikirtepe

Transform Fikirtepe’de 60 ay vade ile 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 05.11.2016
Haldız İnşaat - Obaköy Gayrimenkul işbirliğiyle hayata geçirilen Transform Fikirtepe projesi 1080 konut ve 12 mağazadan oluşuyor.
Kentsel dönüşüm denilince ilk akla gelen bölgelerden Fikirtepe'de inşa edilen Transform Fikirtepe, 22 bin 466 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Proje, yeşil alanları, çevreyi koruyan ve teknolojisiyle göz dolduran mimarisiyle Leed Sertifikası standartlarına uygun olarak tasarlanıyor. 4 bloktan oluşan proje 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden meydana geliyor. Transform Fikirtepe'de ayrıca konutların yanı sıra 240 home ofis ve 12 ticari birim bulunuyor. 

SIFIR PEŞİNAT İLE EV SAHİBİ YAPACAK

Yatırımcısına yüksek bir prim sağlayacak olan Transform Fikirtepe, sosyal donatı alanları ile de birçok ayrıcalık sunuyor. 2 adet açık, 2 adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonunun yanı sıra açık spor alanları, kafe ve restoranları, kapalı çocuk oyun salonu, ayrılmak istemeyeceğiz seyir terası bulunan Transform Fikirtepe'de teslimler ise Eylül 2018'de başlıyor. 

Ev almak isteyenler uygun ödeme koşulları sağlayan projede lansmana özel fırsatlar devam ediyor. 13 Kasım'a kadar sürecek kampanya kapsamında sıfır peşinat, 60 ay vade, 0 faiz, yüzde 20'ye varan indirimler yatırımcıları bekliyor.

TRANSFORM FİKİRTEPE'NİN ÖRNEK DAİRE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Transform Fikirtepe