trabzon araklıdaki sea garden projesinin havadan görünümü

Trabzon’un deniz manzaralısı Sea Garden Konakönü

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.09.2015
Araklı bölgesinde inşa edilen projede dairelerin fiyatları 240 bin liradan başlayıp 355 bin liraya kadar yükseliyor.
Trabzon Araklı bölgesinde hayata geçirilmekte olan Sea Garden Konakönü projesi konumuyla ön plana çıkıyor. 5 blokta 126 daireden meydana gelen projede evlerin tamamı 3+1 olarak tasarlandı.

Mega Grup İnşaat  ve Madne İnşaat ortaklığında yükselen Sea Garden Konakönü tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı. 8 bin metrekarelik alışveriş merkezinin de yer aldığı proje eşsiz Karadeniz manzarasına sahip.

trabzon sea garden projesindeki alışveriş merkezi

SeaGarden Konakönü projesinde evlerin dışında AVM'de var...

Bloklardaki daire sayıları farklı

175 metrekare büyüklükte evlerin bulunduğu Trabzon Sea Garden'da öndeki 2 blokta 22'şer daire, ortadaki 2 blokta 28'er daire ve en arkadaki blokta 26 daire bulunuyor. 3 yıl içerisinde tamamlanması hedeflenen projenin yapımına yeni başlandı.

trabzon araklıdaki sea garden projesinin bitmiş hali

Sea Garden tamamlandığında böyle olacak...

Trabzon Sea Garden'da 240 bin liraya

Cityscape Global 2015 Fuarı'nda da boy gösteren Sea Garden Konakönü'nde daire fiyatları 240 bin liradan başlayıp 355 bin liraya kadar yükseliyor. Otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi birçok seçeneğin bulunduğu proje mimarisiyle de öne çıkıyor.

sea garden konakönü projesindeki deniz manzaralı bloklar

Projede bloklar arasında eşsiz Karadeniz manzarasına sahip bölümler bulunuyor...

Sea Garden'da kat planları nasıl?

Kat planları incelendiğinde Konakönü projesinde evler 30 metrekare salon, 12,5 metrekare mutfak, 7,10 metrekare banyo, 3,90 metrekare ebeveyn banyosu, 7,30 metrekare giriş holü, 3,25 metrekare tuvalet, 15,30 metrekare, 10,20 metrekare genç odası, 10,20 metrekare bebek odası, 8,60 metrekare gece holü, 11 metrekare balkon şeklinde tasarlandı. Sea Garden Evleri'nde evler net 120 metrekarelik büyüklüğe sahip.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

Sea garden konakönü Trabzon sea garden fiyatları Seagarden Trabzon