Toya Next / Toya Gayrimenkul

Toya Gayrimenkul firmasının Toya Next projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
toya next kara şimşek

Toya Next’in reklam yüzü Kara Şimşek Kitt oldu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.09.2016
Bir döneme damgasını vuran Kara Şimşek KITT, Toya'nın Basın Ekspres projesi Next'in reklam filminde oynadı.
Toya Gayrimenkul, Basın Ekspres Yolu'ndaki yeni projesi Toya Next'i basına tanıttı. Reklamında Kara Şimşek Kitt'in rol aldığı Toya Next'in teslim tarihi olan 2019 ilk çeyreğe kadar yüzde 40 prim yapması bekleniyor. Fiyatların 298 bin lira ile 2 milyon lira arasında değiştiği Toya Next projesinde     lansman öncesi yatırımcılardan 1200 form alındı. 

488 konutla birlikte 7 bin 500 metrekarelik ticari alanın yer aldığı projede lansman fiyatları 50 daire için geçerli olacak. 19 bin metrekare arsa üzerinde 93 bin 600 metrekarelik inşaatla hayata geçirilen Toya Next'in yüzde 70'i rekreasyona ayrıldı.

2019 yılında hizmete açılacak metro hattının yanı başında yükselen Toya Next'te evler 39 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiyor. Art&Smart akıllı ev teknolojisine sahip olan Toya Next projesinde metrekare fiyatları 4 bin 250 lirdan başlıyor. 

Banka kredisi kullanımına uygun olan Toya Next Basın Ekspres projesinde tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı alanları bulunuyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

toya next kara şimşek toya yeni reklam toya next kitt reklamı toya next fiyat