Toya Moda

Toya Moda'dan nefes aldıran faizler

Konut Projeleri 14.09.2015 12:17

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmalarının yaşandığı günlerde Toya Moda, kredi faizlerini düşürerek yatırımcılara nefes aldırıyor.

Banka faiz oranlarını düşüren Toya Moda, yüzde 5 peşinat ve teslimde yüzde 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı sunuyor. Toya Moda 60 aya %0,49, 120 aya %0,79 olan yeni faiz oranları ile ister yaşamına ister geleceğine yatırım yapacaklara kaçırılmayacak  fırsatlar sunuyor. 

Basın EkspresYolu'nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yeralan Toya Moda, Atatürk Havaalanı'na 3, Yeşilköy ve Ataköy'e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika uzaklıkta. Planlanan Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu'na ise sadece, yürüyerek ulaşmak mümkün olacak.

Her biri balkon veya teraslı daireler,her daireye özel depo alanları ile nefes aldıran yaşam alanları oluşturan Toya Moda'da, 37-151 m² arası stüdyodan 3+1'e kadar toplam 426 daire, 36'ya yakın mağaza bulunuyor.

Yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanan toplam 21 bin metrekare arazi üzerinde projelendirilen, home ofislerin ayrı bir blokta projelendirildiği Toya Moda'da, ortak alan tasarımlarından iç mekan tasarımlarına kadar en ince detaylar Dice Kayek imzası taşıyor.

Yüzde 70 yeşil alanın bulunduğu sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için bir çok ihtiyacı karşılayacak Toya Moda'da her daireye özel kapalı otopark, sauna, buhar banyosu, yüzme havuzu, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları ile bir yaşam alanından fazlası sunuluyor.