Qent Mecidiyeköy / Toya Yapı

Toya Yapı firmasının Qent Mecidiyeköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toya Downtown

Toya Downtown Mecidiyeköy'de satışlar başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.05.2016
Kent enerjisinden uzaklaşmadan yaşamak isteyenler için tasarlanan Toya Downtown, konut ile her konuta tahsisli özel ofisleri aynı projede topladı.
Toya Downtown'da yer alan ofisler iş dünyasının merkezine trafikten uzak ancak bir asansör kadar yakın. Projede ev sahibi olanlar, binaya ait ofis katlarında da yer sahip olacak. Ayrıca mekanın toplantı salonları, sosyal yaşam ve spor alanlarından faydalanabilecekler.

TOYA'nın konsept projelerinden biri olan Toya Downtown, stüdyo, 1+1 ve 2+1 konutlar ve her konuta tahsisli özel ofislerin yanı sıra seçkin ticari ünitelerden oluşuyor.

Ortak kullanıma açık “Toplantı/Davet Odası”, “Fitness”, Buhar ve Masaj Odası”, “Sinema, Karaoke sistemi bulunan Eğlence Odaları” ve her daire için ayrılmış otopark alanları projeyi daha da çekici kılıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Toya+Downtown'>Toya Downtown</a>

Toya Downtown'da yaşam alanları ihtiyaca göre genişleyebiliyor. Projede, ev sahiplerinin şehir dışından gelen misafirleri için tasarlanmış suitler, iş görüşmeleri için şık ve teknolojik donanıma sahip toplantı odaları ve davet mekanları ile yaşam evlerin dışına taşıyor.

Toya Downtown'da ev sahipleri için konsiyerj ve asistanlık gibi üst düzey hizmetler ile konfor yeniden tanımlanıyor.

Dünyanın en seçkin tasarım ve mimari projelerine imza atan “form ve fonksiyonun harmonisini oluşturucusu” Porsche Design Studio tarafından iç mimarisi tasarlanan projede başarılı tasarımların yansıması daire ve ofislerde göze çarpacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Toya+Downtown'>Toya Downtown</a>

Uluslararası büyük metropollerde imza attığı projelerin yanı sıra İstanbul'da yine TOYA'nın Qent İstinye projesinin iç mimarisini de tasarlayan Porsche Design Studio, Toya Downtown'ın konsepti kadar tasarımıyla da trend oluşturmasına katkı sağlıyor.

Ev ve ofisin yakınlığı, projenin şehrin ritmine olan yakınlığı ve ayrıca, tüm ulaşım araçlarına, ana caddeye ve yeni sosyal yaşam alanlarına yakın konumu havaray projesi ile de güçlenecek Toya Downtown projesinin lansmana özel fiyatları ise stüdyo daireler için 360.000 dolardan başlıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Toya+Downtown'>Toya Downtown</a>

TOYA, konumu ve yaşamı kolaylaştıran konsepti ile enerjik, yaşam dolu kişilerin tercihi olacak Toya Downtown ile ev ve ofisi birleştiren, tasarım harikası çağdaş bir trend oluşturuyor.

Toya Gayrimenkul, E-5 üzerinde Toya Plaza, Basın Ekspres Yolu'nda 2016 teslim tarihli yeni projesi Toya Moda, Avcılar'da Toya Vista ve Avcılar Park, Esentepe'de Q Studio, İstinye'de eski İstanbul konaklarının çağdaş yorumu Qent İstinye ve yeni projesi Toya Downtown ile İstanbul'un değerlenen lokasyonlarında ev sahiplerine ayrıcalıklı yaşam olanakları, yatırımcılara ise çok kazandıran projeler geliştiriyor.

Toya Downtown TOYA