Toskana Orizzonte / Arıkan Yapı - Emaar

Arıkan Yapı - Emaar firmasının Toskana Orizzonte projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toskana Orizzonte

Toskana Orizzonte'den tek katlı villa!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.05.2015
Toskana Orizzonte, 106 bin 800 metrekare arsa üzerine kuruluyor.
Büyükçekmece'de hayata geçirilen Toskana Orizzonte, tek katlı 3+1, 4+1, 5+1 ve 7+1 villalardan oluşuyor. Arıkan Yapı ile Emaar işbirliğiyle inşa edilen projede, 187 villa yer alıyor. 

Villaların ilk teslimi 2015 Eylül'de yapılacak.

Toskana Orizzonte Tek Katlı Villa Yaşamı'nı sunarken, önümüzdeki yıllarda tamamlanacak olan 3. Köprü ile yeni havalimanı projelerine kolay ulaşım imkanı da veriyor. 

Kanal İstanbul ile Türkiye'nin en büyük ikinci şehrinin yine İstanbul içinde oluşturulması planlanıyor ve Toskana Orrizzonte, 21. yüzyılın en büyük projesi olarak kabul dilen Kanal İstanbul'un yanı başında...

Emaar Türkiye'nin hayata geçireceği Türkiye'nin ilk ve kapsamında Designer Outlet'i sayesinde ise dünyanın en lüks ve prestijli markaları Toskana Orrizzonte'ye komşu oluyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Toskana+Orizzonte'>Toskana Orizzonte</a>

Tavan yüksekliği neden önemli?

Eski yapılardaki tavanların neden bu kadar yüksek olduğunu hiç düşündünüz mü? Bunun çok önemli bir sebebi var...

Yüksek tavanlı evlerde yaşayan insanların kendilerini daha ferah bir ortamda hissettikleri, daha mutlu bir hayat sürdükleri araştırmalar sonucu elde edilmiş verilerden sadece biri. 

Günümüzde şehir hayatının vazgeçilmezi olan apartmanlar ve gökdelenler, tavan yüksekliğinden feragat edilerek daha fazla kat planı oluşturmak fikri üzerine kurulu bir yapıya sahip. Bu mantık ise doğal olarak tavan yüksekliklerinin azalmasına neden oldu. 

Toskana Orrizzonte'de insan fizyolojisine en uygun yaşam tarzı olan yatay yaşam konsepti 5 metreye varan tavan yüksekliğiyle buluşuyor ve daha ferah bir yaşamın kapılarını aralanıyor. 

Toskana Orrizzonte'de 50 metrekareye varan genişlikler sayesinde mutfağınızı ferah bir yaşam alanına dönüştürmek elinizde. Tüm ailenin hep birlikte yemek yiyebileceği, tüm erzakların kolayca saklanabileceği, misafirleriniz için küçük bir istirahat bölümü oluşturabilmenize bile imkan veren Toskana Orrizzonte'de mutfak hem salona hem de bahçeye açılıyor. 

Toskana Orizzonte