Toskana Vadisi 3. Faz / maar - Arıkan Yapı

maar - Arıkan Yapı firmasının Toskana Vadisi 3. Faz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toskana Orizzonte

Toskana Orizzonte’de fiyatlar ne kadar?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 21.04.2015
Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğinde inşa edilen Toskana Orizzonte’de fiyatlar 625 bin dolardan başlıyor.
ESD - İnsan, doğa ve mutluluk kavramlarını göz önünde bulundurarak günümüz villa anlayışına yeni bir boyut kazandırılarak 1 milyon 68 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulan Toskana Orizzonte projesinin yatırım değeri 200 milyon dolar olarak belirlendi.

Emaar Türkiye'nin 700 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği Toskana Vadisi, tek katlı villa yaşamı konseptini de dahil etmesiyle, konforun yanı sıra modern bir hayatın da kapılarını da aralıyor.

Toskana Orizzonte fiyatları

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde yer alan ve 1068 dönümlük tek parselde inşa edilen Toskana Vadisi'nin 3. Fazı olan Toskana  Orizzonte'de fiyatlar 625 bin dolar ile 2 milyon 600  bin dolar arasında değişiyor.

Mimarisiyle dikkat çekiyor

Mimarisi ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mimar Mert Yanpal imzalı Toskana Orizzonte'yi diğer gayrimenkul projelerinden ayıran en önemli özellik tek katlı olması… 

Zengin sosyal kullanım alanlarına sahip…

Yeryüzü ile gökyüzü arasında tek katlı yaşam sunan Toskana Orizzonte'nin sosyal kullanım alanları arasında; yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, açık tenis, squash ve padel kortları, basketbol ve voleybol sahaları, SPA ve güzellik merkezi, kids gym, yürüyüş ve jogging parkurları yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Toskana Orizzonte Toskana Orizzonte fiyat Emaar Türkiye Arıkan Yapı