Toskana Orizzonte / Arıkan Yapı - Emaar

Arıkan Yapı - Emaar firmasının Toskana Orizzonte projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toskana Orizzonte

Toskana Orizzonte fiyatları güncellendi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.06.2015
Toskana Orizzonte'de fiyatlar dolar üzerinden işlem görüyor.
"Yeryüzü ile gökyüzü arasındaki tek kat" sloganıyla hayata geçirilen Toskana Orizzonte, tek katlı 187 villadan meydana geliyor. 

Merdivenle inip çıkmak zorunda kalmadan tüm odalara ulaşabilme imkanı sunan Toskana Orizzonte'te kendinize ait 2 dönüme varan yeşillikler içinde bir bahçe var. 

Arıkan Yapı ile Emaar ortaklığında Büyükçekmece Göl Vadisi'nde yer alan projenin arsa alanı 1 milyon 680 metrekare olarak belirlendi. Projede teslimler etap etap gerçekleştirilecek, ilk etap yani 52 villanın teslimi 3 ay sonra Eylül 2015'te yapılacak.

toskana orizzonte

650 bin dolara tek katlı yaşam

8 farklı villa seçeneğinin bulunduğu Toskana Orizzonte'de fiyatlar 650 bin dolar ile 2 milyon 650 bin dolar arasında değişiyor. 3+1'den 9+1'e kadar villa tiplerinin yer aldığı projede metrekareler 180 metrekareden başlayarak 700 metrekareye kadar uzanıyor. 

Villaların tamamı tek katlı, iç bahçeli, tam müstakil, alaturka kiremitli, yüksek tavanlı ve taş duvarlı. Akdeniz kimliğine bürünen Toskana Orizzonte içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, tenis kortu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark sıralanıyor.

Toskana Orizzonte