Beyaz Park Topkapı / Beyaz İnşaat A.Ş.

Beyaz İnşaat A.Ş. firmasının Beyaz Park Topkapı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
beyaz park topkapı projesinin genel görünümü

Topkapı’nın son halkası Beyaz Park!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 14.11.2015
Beyaz Park Topkapı, Beyaz İnşaat imzasıyla inşa ediliyor. İstanbul'un merkezindeki proje cazip avantajlarla satışa açıldı
Beyaz İnşaat, Topkapı'ya damga vurmaya devam ediyor. Daha önce aynı bölgede birçok projeye imza atan ve bölgenin en tecrübeli firması olan Beyaz İnşaat, Beyaz Park'la yine adından söz ettirecek. 371 dairelik yeni proje arsa hariç 100 milyon lira yatırım değerine sahip.

15 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilmekte olan Beyaz Park, kentsel dönüşüm kapsamında inşa edildiği için yüzde 1 KDV avantajına sahip. Tamamlandığında 1200 kişinin yaşayacağı projede dairelerin dışında 4 bin metrekarelik ticari alan bulunmakta.

Ev almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Beyaz Park toplamda 85 bin metrekare büyüklüğe sahip. Öte yandan sıfır faizli ödeme tablolarının da bulunduğu Beyaz Park Evleri'nde daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar yükseliyor.

Çok kazandıracak

Yüzde 15'lik bölümü lansman öncesinde opsiyonlanan Beyaz Park'ın büyük ilgi görmesi bekleniyor. Tamamlandığında metrekare rakamlarının 8 bin lirayı aşması beklenen Beyaz Park, Sabri Paşayiğit Design Office ve RSG İç Mimarlık imzası taşıyor.

Bölgeye hakim

Son dönemde gayrimenkul sektörünün gözbebeği haline gelen Topkapı'nın son değerlisi Beyaz Park oldu. Beyaz İnşaat, bölgenin geleceğini çok iyi bildiği için 2009 yılından beri aynı lokasyonda faaliyet gösteriyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

beyaz park topkapı topkapı beyaz park projesi Beyaz İnşaat