beyazpark
Haberler / Konut Projeleri / Topkapı’nın En Avantajlı Konut Projesi Hangisi?

Topkapı’nın En Avantajlı Konut Projesi Hangisi?

Konut Projeleri 09.04.2021 16:26

Beyaz İnşaat kalite ve güvencesiyle hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı'da hemen teslim fırsatına ek yüzde 15 indirim uygulanıyor.

İstanbul'un merkezi Topkapı, sınırları içerisinde barındırdığı konut projeleriyle yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Bölgede yer alan projelerde hemen teslim avantajına sahip Beyaz Park Topkapı, diğer projelere göre büyük avantajlara sahip.

İstanbul'un Tam Merkezinde

Hemen iskanlı tapu, hemen teslim avantajıyla konut alıcıları, Beyaz Park Topkapı'daki evlerine hemen taşınabiliyor. Metro, metrobüs, E5 karayolu, üniversiteler, hastaneler gibi merkezlerin tam ortasında yer alan Beyaz Park Topkapı'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Yüzde 15 İndirim, 0,99 Vade Fırsatı

Beyaz Park Topkapı projesinde lokasyon avantajlarıyla birlikte muhteşem bir kampanya da bulunuyor. Yüzde 15'lik büyük indirim fırsatına ek olarak yüzde 10 peşinat veya yüzde 0,99 vade imkanıyla konut sahibi olunabiliyor. Topkapı bölgesi dahil İstanbul genelinde böyle bir kampanya aktif olarak herhangi bir projede yer almıyor.

Geniş Daire Seçenekleri Yer Alıyor

4+1 dairelerin yoğun ilgi gördüğü ve tümünün satıldığı Beyaz Park Topkapı projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Proje kapsamında otopark, güvenlik, çocuk oyun ve spor alanları, etkinlik alanları gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.