Therra Park Tarabya / Gökan İnşaat

Gökan İnşaat firmasının Therra Park Tarabya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Therra Park

Therrapark Tarabya'da yaşam Ocak'ta başlayacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 22.11.2016
Yavuz Sultan Selim Köprüsü manzarasına sahip olan Therrapark Tarabya'da teslimler 2017 Ocak'da başlayacak.
Sona gelinen ve peyzaj çalışmaların başlanan Therrapark Tarabya projesi 3. Köprü manzarasına en hakim yerleşim merkezi olarak dikkat çekiyor. 

Büyüklükleri 220 ile 245 metrekare arasında değişen bahçe ve çatı dublekslerinin yer aldığı Therra Park Tarabya fiyatları ise metrekare bazında 6 bin 500 dolardan başlıyor. 16 bin metrekare alan üzerinde yükselen Therra Park Tarabya projesi 12 blokta toplam 48 duplex daire ve 1 adet 500 metrekarelik villadan oluşuyor. Eşsiz boğaz manzarası ve doğayla iç içe mimarisiyle dikkat çeken TherraPark Tarabya kentin içinde, karmaşadan uzak bir yaşam sunuyor. İsmini, antik Yunan dilinde terapi anlamına gelen "therapeia"dan alan proje, bir yaşam projesi olarak tasarlandı. Manzaraya yönelik bir tasarımla inşa edilen proje Boğaz ve 3.cü Köprüye doğrudan bakan bir konumda.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Therra+Park'>Therra Park</a>

Avantajlı bir konumda yer alan Therra Park Tarabya projesi Atatürk Havalimanı'na 30 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 14 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 7 kilometre, İstinye Park'a 3 kilometre, Maslak'a 4 kilometre, Levent'e ise 9 kilometre uzaklıkta.

Therrapark, Tarabya'nın sembolü olacak

Proje yetkilileri ‘Therrapark, Tarabya için sembol bir proje olacak. Konut sahiplerinin her türlü ihtiyacını düşündüğümüz projemiz huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik, sağlıklı yaşam ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlandı.' dediler ve sözlerini ‘Hem mimari hem mühendislik yaklaşımı ve zamanın ötesindeki vizyonumuzla yarının dünyasını bugünden kuruyoruz' diyerek sözlerini noktaladılar.

Kalan konutlar için kişiye özel finansman seçenekleri sunulan projede konut sahipleri 3 ay gibi kısa bir zamanda konutlarını teslim alacaklar. 8500 metrekarelik alanı yeşil alanlara ayrılan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness, tenis kortu gibi sosyal olanakların yanında bequintessentially farkı ile 7/24 concierge hizmeti sunuluyor.

Therra Park