Therra Park Tarabya / Gökan İnşaat

Gökan İnşaat firmasının Therra Park Tarabya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
therra park

Therra Park'ta büyük KDV fırsatı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.12.2015
Tarabya'da yükselen Therra Park projesinde KDV'nin yarısını firma karşılıyor.
Estetiği Lüks ile buluşturan Therrapark Tarabya, herkesin hayal ettiği kusuruz bir yaşama açılan kapının anahtarına, KDV'nin yarısını ödeyerek sahibi olma fırsatı sunuyor. ‘‘KDV'nin yarısı bizden'' kampanyası dahilinde kişiye özel faizsiz finansman olanakları da bulunuyor.

16 bin metrekarelik bir alanda yükselecek ve toplamda 49 konuttan oluşacak Therra Park Tarabya projesi 8 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olacak. 12 blok ve 1 adet müstakil villa olarak hayata geçirilecek olan projede konut sahipleri şehirden uzaklaşmadan, şehir yorgunluğundan kaçma imkanı bulacaklar.

Yeni yıl kampanyası ve proje hakkında bilgi veren TherraPark Yetkilileri; ‘Yeni yıla yeni bir başlangıç yapmak, kentli ve kozmopolit bir yaşam ayrıcalığına sahip olmak isteyen herkes için ‘KDV'nin yarısı bizden' kampanyası başlattık. İstanbul boğazı Avrupa yakasında deniz kenarındaki niş restoranları, marinası ve yürüme yolları ile ünlü Tarabya'da yeşil alanları, benzersiz manzarası, sosyal alanları kadar konut sahiplerine özel sunduğu hizmetleri ile de diğer projelerin önüne geçecek projemizi görmeye herkesi davet ediyoruz' dediler.

therra park tarabya