The Address Residence

The Address Residence'ta 5 yıldızlı bir hayat!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 14.05.2015
The Address Residence, 5 yıldızlı otel konforu yaşatacak ve tüm hizmetleri kesintisiz sunacak.
Çamlıca'da Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Emaar Square projesi içindeki The Address Residence, adalar ve deniz manzarasıyla göz kamaştırıyor. 

Birinci sınıf hizmet kalitesinin vaat edildiği The Address Residence, “Hayatın olduğu yerde” sloganıyla yola çıktı. 5 yıldız otel konforuyla yaşanacak projede, farklı zevklere hitap eden yeme-içme, SPA ve fitness seçenekleri sıralanıyor.

emaar the address residence

2,3 milyon dolarlık projenin en lüksü

Mimari tasarımı Sir Norman Foster'ın kurucusu olduğu Foster + Partners imzasıyla yapılan Emaar Square'ın yatırım değeri 2,3 milyon dolar. The Address Residence da bu proje içindeki en lüks yapı olarak yerini alıyor. 

The Address Residence, 46 katlı tek blokta 197 adet mobilyalı lüks rezidans daireleri, 123 adet Sky View daireleri ile 183 odalı The Address Hotel'den meydana geliyor. 

the address residence

The Address Residence'ı Tarkan tanıttı

Rezidans kulesi içindeki 1+1, 2+1 ve 3+1 mobilyalı rezidans dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişirken, 1+1'den 5+1'e kadar uzanan farklı birimlerin alanları 89 metrekareden başlıyor ve 645 metrekareye kadar büyüyor.

İlk olarak cemiyet ve iş dünyasına tanıtılan The Address Residence'ın tanıtım gecesinde megastar Tarkan sahne almıştı.

The Address Residence tanıtımında Tarkan fırtınası!

The Address Residence