Temaşehir Konya / Torkam İnşaat

Torkam İnşaat firmasının Temaşehir Konya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Temaşehir

Temaşehir'in örnek dairesi tüm dikkatleri üzerine çekti

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.11.2016
'Bir düşün gerçek olsun' sloganıyla inşa edilen Temaşehir'in örnek dairesi kullanılan malzeme ve dekorasyonuyla ön plana çıkıyor.
Emlak Konut GYO'nun Anadolu'daki konut atağının en önemli adımlarından biri olan Temaşehir Konya'nın örnek dairesini bilgisayar başında Emlaktasondakika.com'dan gezebilirsiniz. 

Meram'da 60 bin metrekarelik bir alan kurulan Temaşehir, 728 konuttan meydana geliyor. 2+1'den 6+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede 2+1'den 6+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

Temaşehir'in örnek dairesini tasarlayan Arkiteam İç Mimarı Seda Dünar, "Temaşehir, Emlak Konut'un en büyük projesi, biz de bu önemli projeye son derece özveri ile yaklaşarak Konya'nın ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak tüm iç mekanları, daireleri, sosyal yaşam alanlarını ve satış ofisini tasarladık. Bu mekanlarda kullandığımız birinci kalite malzemelerle de bölgedeki çıtayı yükselttik. Bu çalışmalarımız Temaşehir'e İtalya'da dünyaca çapında bir tasarım ödülü kazandırdı" ifadelerini kullandı.

TORKAM İnşaat tarafından hayata geçirilen Temaşehir'de teslimler 2018 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek. Proje, Selçuklu mimarisinden esintiler taşıyor. Alışveriş caddesi olan 42. Cadde ile mağaza ve restoranlar, dükkanlar, modern tasarımlı cami, kültür merkezi ve park alanı projeye değer katıyor.

700 milyon TL yatırımla inşa edilen Temaşehir, 28 bloktan oluşuyor. 5+1 ve 6+1 daire tiplerinin içinde özel Türk hamamı bulunuyor. Projede, kreş, kafe, kapalı otopark, güvenlik gibi sosyal birimler sıralanıyor.

Temaşehir Temaşehir Konya emlak konut gyo