Temaşehir Konya / Torkam İnşaat

Torkam İnşaat firmasının Temaşehir Konya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
temasehir-konya-fiyatlari-ne-kadar

Temaşehir Konya'da yüzde 5 peşin, daire senin!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.11.2016
2018 Aralık'ta teslim edilecek Temaşehir Konya'da fiyatlar 324 bin liradan başlıyor. Projede ev almak için yüzde 5 peşinat ödemek yeterli.
Emlak Konut GYO'nun Anadolu'ya açılma hamlesi kapsamında attığı en önemli adımlar arasında yer alan Temaşehir'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Meram bölgesinde Torkam İnşaat tarafından inşa edilen ve teslimleri Aralık 2018'de gerçekleştirilecek olan Temaşehir'de daire fiyatları 324 bin liradan başlıyor.

Temaşehir Konya projesinde ev almak için çok cazip ödeme kolaylığı sunuluyor. Satın alınacak konutun yüzde 5'lik bölümü peşinat olarak veriliyor. Daha sonra 2 yıl içinde her yıl yüzde 10 olmak üzere iki ara ödeme gerçekleştiriliyor. Kalan miktar için 120 ay vadede yüzde 0,70 oranlı banka kredisi kullanılıyor. Temaşehir Konya'nın anlaşmalı olduğu bankalar Ziraat Bankası, Halkbank, Albaraka ve Yapı Kredi Bankası olarak göze çarpıyor.

En küçük dairenin 2+1 olarak tasarlandığı Temaşehir'de konut tipleri 6+1'e kadar çıkıyor. Projede, büyüklükleri 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen büyük konutlarda Türk hamamı bulunmakta.

Temaşehir Konya projesinin örnek dairesini sanal turla gezmek mümkün...

Yüksek Mimar Uğur Özgüven tarafından tasarlanan Temaşehir'in en önemli noktalarından birisi ise 42. Cadde olacak. İçerisinde dünyaca ünlü mağaza ve restoranların yer alacağı bu caddeyle birlikte projede 20 bin metrekarelik meydanda olacak. Bu meydanda tematik havuzdan saat kulesine, camiden kültür merkezine varana kadar tüm donatılar yer alacak.

temaşehir konya fiyatları temaşehir konya fiyat temaşehir konya örnek daire temaşehir konya ödeme planı