Tema İstanbul / Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş

Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş firmasının Tema İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tema İstanbul

Tema İstanbul'un komşuları yeni yılı birlikte kutladı

Konut Projeleri Emine Pile 01.01.2016
Türkiye’nin en büyük ve ilk master planlı özel sektör projesi Tema İstanbul’un komşuları yeni yılı renkli bir etkinlikle kutladı.
Mesa, Artaş – (Avrupa Konutları), Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul'da yaşam tüm ayrıcalıklarıyla başladı. Temmuz ayında teslimleri başlayan Tema İstanbul'da site sakinleri yeni yılı Eda – Metin Özülkü konseriyle birlikte kutladı.

Tema İstanbul'un içinde kurulan yeni yıl köyünde 5 gün boyunca devam eden kutlamalar, gösteriler, ikramlar site sakinlerinin komşuluk ilişkilerini pekiştirmesinin yanı sıra, Tema İstanbul' un her yönüyle “yaşayan” bir site olduğunu bir kez daha kanıtladı.

BUGÜN AL YARIN TAŞIN

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük özel sektör yatırım projesi konumundaki Tema İSTANBUL'un 1.5 milyon metrekareyi aşkın dev arazisi üzerinde çok özel ve ayrıcalıklı bir konumda bulunan konut bölgesi, %80'i yeşil ve doğal alan olarak ayrılmış 330.000 metrekarenin üzerindeki bir alanı kaplıyor. 24 ay gibi rekor bir sürede inşaatı tamamlan projede, farklı tip ve yüksekliklere sahip toplam 61 blokta 3.531 konut bulunuyor. Projede, 1+1'den, 4+1'e kadar değişen büyüklüklerde 70'in üzerinde farklı tipteki konut alternatifleri, ‘hemen teslim' özellikleri ile ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yapımı gibi satışta da rekor ve istikrarlı bir hız yakalayan Tema İSTANBUL'da son fırsatları oluşturan daireler, ‘taşınmaya hazır, hemen teslim' özelliğiyle satışa açılmış bulunuyor. 

AİDATLAR METREKAREDE 1.5 TL'NİN ALTINDA

Tüm özellikleriyle bölgesinde ve sektöründe referans noktası olan Tema İSTANBUL, sunulan tüm eşsiz yaşam olanaklarına karşılık aidat konusunda da fark sağladı, rekor kırdı. Tema İSTANBUL'da sunulan eksiksiz ve yepyeni yaşam kültüründe aidatlar, sektörde benzeri görülmeyen rakamlarla en düşük seviyede... Henüz proje aşamasında bazı kiralanabilir alanların gelirlerini site yönetimine bırakılarak geliştirilen efektif ve etkin yönetim sistemi ile Tema İSTANBUL'da aidatlar; 143 TL ile 183 TL arasında belirlendi. Rekor seviyedeki bu düşük aidatlar; sunulan tüm olanakların, sürdürülebilir olmasını sağladığı gibi, diğer özellikleriyle birlikte Tema İSTANBUL'u, ‘en yaşanabilir proje' olarak öne çıkaran somut örneklerden biri niteliğinde.

 

 

Tema İstanbul Mesa Avrupa Konutları Öztaş Kantur