Tema İstanbul / Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş

Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş firmasının Tema İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tema İstanbul blokları

Tema İstanbul’da teslim heyecanı!

Konut Projeleri Emine Pile 04.07.2015
İstanbul Avrupa Yakası’nda Atakent bölgesinde hayata geçirilen Avrupa’nın en büyük projesi Tema İstanbul’da teslim heyecanı başladı.
Avrupa'nın en büyük, Türkiye'nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi olan Tema İstanbul'da blokların teslimleri başladı. 

Artaş İnşaat, Mesa Mesken Sanayii A.Ş., Öztaş-Kantur-Akdaş ortaklığı ile hayata geçirilen Tema İstanbul projesinde 3 bin 531 konut yer alıyor. İstanbul Atakent'te 1.5 milyon metrekarelik devasa büyüklükte olan ve güçlü fonksiyonlardan oluşan karma yapısı ile dikkat çeken Tema İstanbul, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor.

Mega karma proje kapsamında konutlar, Tema WORLD Eğlence alanı, ticari birimler yer alıyor. Ayrıca, Tema WORLD İstanbul'da ülkemizin ilk ve en büyük uluslararası temalı eğlence parkı yer alıyor.

YÜKSEK PRİM GETİRECEK!

Ön satış döneminde yoğun ilgi gören ve yüksek prim vaat eden projede daireler bugüne kadar yüzde 35 oranında prim yaptı. 

Tatil tadında bir sosyal yaşam temasıyla sakinlerini bekleyen Tema İstanbul, sosyal imkanlarla zenginleşen bir hayata kapı açıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarından fitness salonuna, SPA'dan tenis kortu ve bisiklet parkurlarına kadar sayısız aktiviteye ev sahipliği yapan Tema İstanbul, sağlıklı ve aktif bir yaşam vaat ediyor.

Temmuz'dan itibaren birinci bloktan başlamak üzere ayın sonuna kadar 3.531 konutun tamamının teslim edilmesi planlanıyor. 

Tema İstanbul