tema istanbul

Tema İstanbul projesinde rekor prim!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.05.2015
Satışa çıktığı dönemde 1+1 dairelerin 217 bin lira seviyelerinden alıcı bulduğu projede aynı konut için bugün belirlenen fiyat 360 bin lira.
Halkalı Atakent bölgesinde inşa edilen Tema İstanbul projesi, satışa çıktığı günden itibaren yatırımcılarına büyük gelirler sağladı. İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede satışların başladığı tarihte fiyatlar 217 bin lira seviyelerinden start alıyordu.

Tema İstanbul'da teslim tarihi Temmuz 2015

Aradan geçen yaklaşık 2 yıllık dönemde fiyatlar yükseldi. Temmuz 2015'te teslimleri başlayacak olan Tema İstanbul'da 1+1 evlerin fiyatları 360 bin liraya yükseldi. Bir anlamda, proje satışa çıktığı ilk günden konut alanlar 143 bin liralık gelir elde etmiş oldu.

1.5 milyon metrekarelik arsa

3 bin 614 dairenin bulunduğu Tema İstanbul'da Tema World'ün yapımı da devam ediyor. Tema Plaza etabının da bulunacağı dev proje Artaş İnşaat, Mesa, Kantur-Akdaş ve Öztaş ortaklığında inşa ediliyor. Arsa büyüklüğü 1.5 milyon metrekare olan dev projenin toplam yatırım değeri 2 milyar dolar.

Banka kredisi kullanmak mümkün

Yüzde 25 peşinat verip kalan bölümün konut kredisiyle kapatıldığı proje, barındırdığı sosyal olanaklarla tüm ihtiyaçlara cevap verecek kapasiteye sahip. Mimari tasarımıyla da ön plana çıkan proje, konumuyla da büyük avantaj sahibi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

tema istanbul tema istanbul ne zaman teslim tema istanbul oyun parkı tema istanbul daire fiyatları