TEM Avrasya Konutları / Fuzul Yapı - Yol İnşaat

Fuzul Yapı - Yol İnşaat firmasının TEM Avrasya Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
tem avrasya konutları

TEM Avrasya Konutları, Aralık 2019'da teslim edilecek!

Konut Projeleri Hatice İlvan 20.04.2017
Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları'nın teslim tarihi Aralık 2019 olarak hedefleniyor.
Gaziosmanpaşa'nın merkezi konumunda hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları projesi Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı ile inşa ediliyor. Projede yer alan 362 adet 2+1, 233 adet 3+1 ve 17 adet 4+1 daire tipleri ile toplam 612 konut yer alıyor. 

18 bin 621 metrekare alana sahip olan projenin içerisinde çocuk oyun alanlarından fitness merkezine, saunadan Türk hamamına kadar birçok sosyal donatı yer alıyor. Ayrıca projede büyük spor salonu, cami ve lise'de yer alacak.

Ön talep sürecinde olan projenin lansmanı ise 9 Mayıs 2017 gününde yapılması planlanıyor. Proje, Aralık 2019 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor. Proje; Maslak'a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 350 metre, Atatürk Havalimanı'na ise 25 kilometre mesafede yer alıyor.

fuzul yapı yol inşaat tem avrasya konutları tem avrasya konutları lansman tem avrasya konutları teslim tarihi tem avrasya konutları son durum