<
kısadan uzuna doğru giden konut blokları

Teknik Yapı'dan serinleten kampanya!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.08.2015
Teknik Yapı'dan ev alan herkese klima ve buzdolabı hediye...
Teknik Yapı'nın Concord İstanbul, Metropark veya Evora İstanbul projelerinin birinden ev alın, klima ve buzdolabı anında sizin olsun. 

Teknik Yapı'nın hayatınıza keyif katacak projeleri Metropark, Evora İstanbul ve Concord İstanbul'da yerinizi almak için 3 altın fırsat...

1- Düşük faiz fırsatı: Konut Kredisi Kanunu gereği maksimum daire fiyatının yüzde 75'i için kullanılan banka kredilerinde 60 ay için 0,39, 48 ay vadede 0,25 ve 36 ay vadede yüzde 0 konut kredi faiz oranları uygulanıyor. 

2- Peşinat erteleme fırsatı: Yüzde 25 oranındaki peşinatın sadece yüzde 10'unu sözleşme sırasında, geriye kalan yüzde 15'ini ise sözleşme tarihinden bir yıl sonra ödeyebilirsiniz. 

3- İndirim fırsatı: Peşin ödemek isteyenlere veya yüzde 25 peşinatı hemen ödeyip, "baz faiz oranlarıyla" yüzde 75'ini kredi kullanmak isteyenlere yüzde 12 indirim uygulanıyor.
 
Halkalı'daki Metropark, Fikirtepe'deki Concord İstanbul ve Tuzla'daki Evora İstanbul projeleri içerisinde; fitness center, kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, çocuk parkı, basketbol sahası, yürüyüş ve koşu parkuru mevcut.

Teknik Yapı kampanya