Suadiye Sahil Sitesi / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Suadiye Sahil Sitesi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
teknik yapı suadiye sahil sitesinin genel görünümü

Teknik Yapı Suadiye Sahil’de 3.3 milyon dolara

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 24.10.2015
3+1 olarak tasarlanan ancak kış bahçesi ve yardımcı odasıyla birlikte 5+1 evlerin yer aldığı Suadiye Sahil projesinde tüm evler net 237 metrekare.
Teknik Yapı'nın Anadolu Yakası'ndaki projelerinden birisi olan Suadiye Sahil'de, eşsiz konumuyla dikkat çekiyor. Tamamı 3+1 olarak tasarlanan projede evler kış bahçesi ve yardımcı odasıyla birlikte 5+1'e yükseliyor.

suadiye sahil projesinin manzarası

Suadiye Sahil projesindeki daireler bu manzaraya sahip olacak...

Brüt 335, net 237 metrekare büyüklüğe sahip olan projede kısa blokların yüzde 95'i hak sahiplerine verilecek. Uzun blokta yer alan her kat, tek daireden oluşacak. 60 metrekarelik dev bir salona sahip olan evde mutfak 16 metrekare, balkon 22 metrekare, kış bahçesi 20 metrekare olarak tasarlandı.

suadiye sahil kısa blokları

Projedeki kısa blokların yüzde 95'inde malikler oturacak...

2017 yılı sonunda teslimleri gerçekleştirilecek olan Teknik Yapı Suadiye Sahil projesinde fiyatlar 3.3 milyon dolar seviyesinden başlıyor. Proje sosyal donatı alanları ve eşsiz deniz manzaralı konumuyla yeni sahiplerini bekliyor. 

suadiye sahil teknik yapı projesi

Uzun blokta her katta bir daire bulunacak...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

suadiye sahil sitesi teknik yapı suadiye sahil suadiye sahil fiyatlar