Evora Denizli / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Evora Denizli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Evora Denizli

Teknik Yapı, şimdi de Denizli’de kazandıracak

Konut Projeleri Emine Pile 21.05.2016
İstanbul’da Evora markalı konut projeleri ile adından söz ettiren ve İstanbul’da 1’e 3 kazandıran Teknik Yapı, Denizli’de de yüksek kazanç getirecek.
Emlak Konut GYO'nun Denizli Merkezefendi arsa ihalesini en yüksek teklifi vererek kazanan Teknik Yapı, 115 bin 291 metrekarelik bu arsa üzerinde yeni bir proje inşa ediyor. Denizli'nin simgesi haline gelecek olan Evora Denizli, toplam 1.500 konuttan meydana gelecek. 2 eğitim, 2 ticaret ve 6 konut olmak üzere toplam 10 ayrı parselden oluşan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunacak. Toplamda 5.000 kişilik yaşam alanına sahip bulunan Denizli'nin yeni çekim merkezi yeşil alanları ve sosyal tesisleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek. 

Bölgenin en prestijli projesi olan Evora Denizli'de geniş balkon konseptiyle inşa edilen dairelerin alanları brüt 84,37 ile 201,06 metrekare arasında değişiyor. Teknik Yapı'nın hayata geçirdiği her projede müşterisine en az 1'e 2 kazandırmasının sağladığı güven, Denizli'de de devam ettirilecek. İki farklı alışveriş alanının bulunacağı projede günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ticari alanlar sayesinde uzaklara gitmeden tüm işlerinizi halledebilmeniz mümkün olabilecek. 

Evora Denizli Emlak Konut GYO Denizli Merkezefendi Teknik Yapı