Metropark / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Metropark projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
metropark

Teknik Yapı Metropark'ta ticari üniteler satışa çıktı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.04.2016
Halkalı'da Teknik Yapı tarafından inşa edilen Metropark projesindeki 16 ticari alan satışa açıldı.
Daire alanların % 100'ün üzerinde kazanç sağladığı Metropark projesinde ikinci fırsat kapısı aralanıyor.  Teknik Yapı Metropark'ta yer alan 16 ticari ünite ilk satış fiyatı avantajıyla vitrine çıktı. 

Toplam 1.412 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark projesindeki ticari ünitelerin de rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “Erken davranan müşterilerimizin yüksek kazanç sağlaması için, projesindeki dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız” açıklamasını yaptı. 

Satışa çıkan ve büyüklükleri 41,80 ila 1.919,36 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin fiyatları 395 bin liradan başladığı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım “her bütçe ve her faaliyet alanına uygun mağaza/dükkan olduğunu ifade etti. Umut Durbakayım ticari ünitelerin yanı sıra home Office dairelerin de 2015 fiyatlarıyla satışta olduğunu sözlerine ekledi.

Mağaza veya müstakil ticari üniteler

Satışa çıkan ticari üniteler iki ayrı grupta yer alıyor. Müstakil ticari üniteler 6 ayrı bloktan oluşuyor ve 3 katlı bina olarak alıcılarını bekliyor. Rezidans blokun altında ise metrekareleri 41,80 – 202,12 arasında değişen 9 adet ticari ünite yer alıyor. Birçok ticari ünitede ön kullanım alanları ve bodrum kat/otopark alanları yer alıyor. 
Ticari üniteler ofis binalarından kafelere, bankacılık hizmetlerinden şarküteriye kadar birçok hizmet ve ticaret alanına hizmet verebilecek şekilde aynı çatı altında yer alıyor.

Müşterisi hazır ulaşımı kolay ticari üniteler, yatırımcısına çabuk ve iyi kazanç sağlayacak. 2016 sonuna kadar yaklaşık 4 bin, 2017'de ise 5 bin kişinin yaşayacağı Metropark projesindeki ticari üniteler, hem proje sakinlerine hem de bölgenin geneline hitap edecek. 

Ulaşım ve ticaretin merkezinde

Ticari ünitelerin yer aldığı Metropark projesi, başta Tem Otoyolu olmak üzere Mahmutbey Gişeler, Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Ataköy - İkitelli Metro hattı gibi ana arterlerle çevrili bir bölgede yer alıyor. İSTOÇ, Marmara Sanayi Sitesi, MASKO, Tekstil Kent ve İkitelli Organize Sanayi Sitesi gibi ticaret bölgesindeki proje alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere olan yakınlığıyla merkezin merkezinde olmanın avantajını taşıyor.

 

metropark dükkanları teknik yapı metropark dükkan halkalı