Evora İstanbul / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Evora İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evora Denizl

Teknik Yapı, Evora'yı Denizli’ye taşıyor

Konut Projeleri Emine Pile 29.12.2015
Teknik Yapı, İstanbul’da hayata geçirdiği Evora markalı konut projesini bu kez Denizli’de inşa edecek.
Gayrimenkul sektörünün başarılı firmalarından Teknik Yapı, İstanbul'da 1'e 3 kazandıran Evora İstanbul projesini Denizli'ye taşıyor. Denizli Merkezefendi'de rezidans, ev-ofis olarak hayata geçirilen karma proje toplam 1.500 bağımsız bölümden oluşuyor. 

Teknik Yapı, Emlak Konut ile yaptığı ‘arsa satışı karşılığı gelir paylaşım' modeli kapsamında inşa edilen proje 115 dönüm arazi üzerinde yükselecek. Rezidans dairelerin ağırlıkta olacağı karma projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri olacak. Geniş balkonları, büyük oturum alanlarına sahip Evora Denizli, 600 milyon lira büyüklüğünde olacak. Evora Denizli için Ocak 2016'da ön talep toplanacak ve yılın ilk çeyreğinde lanse edilecek.

ARSA İÇİN 514 MİLYON LİRA TEKLİF ETMİŞTİ 

2015 yılı içerisinde gerçekleşen ihalede; Teknik Yapı, Denizli'deki bu arsa için satış toplam geliri olarak 514 milyon 727 bin TL önermişti. Emlak Konut GYO'ya ise bu rakamın yüzde 18'ini yani 92 milyon 651 bin TL teklif etmişti. 

Evora Denizli Emlak Konut Teknik Yapı