Evora Denizli / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Evora Denizli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evora Denizli

Teknik Yapı, Evora Denizli’yi görücüye çıkardı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 06.05.2016
Emlak Konut ve Teknik Yapı ortaklığında hayata geçirilen Evora Denizli'de satışlar başladı.
Tasarımı, konumu ve mimarisiyle öne çıkan projenin Denizli'ye 1 milyar liralık katkı yapması bekleniyor. Toplantı esnasında önemli açıklamalarda bulunan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Denizli'de olmaktan mutluluk duyduklarını açıkladı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Evora+Denizli'>Evora Denizli</a>

Toplantı sırasında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Durbakayım ‘Denizli nüfusu 2015'te yüzde 1,51 oranında arttı ve toplamda 1 milyona yaklaştı. Burada toplam çalışan nüfus ise yüzde 69,8 seviyesinde' dedi. Çte yandan projenin çevre detaylarıyla öne çıktığını dile getiren Umut Durbakayım ‘İlk etapta 551 dairemiz var. Burada 296 adet 2+1, 186 adet 3+1 ve 68 adet 4+1 olacak. Evlerimizin büyüklüğü ise 84 metrekareden başlayıp 201 metrekareye kadar çıkıyor. Toplam inşaat büyüklüğümüz 180 bin metrekare. Lansmana özel peşin ödemelere yüzde 12 indirim yapıyoruz. Ayrıca yüzde 1 peşinat ve 48 ay sıfır faizli ödeme tablolarımızda var' diye konuştu.

Emlak Konut GYO Genel müdürü Murat Kurum ise ‘Bugüne kadar Emlak Konut olarak 50 milyar liralık proje ürettik. Markamızı ve kalitemizi Anadolu'ya taşımak için çalışmalar yapıyoruz. İlk olarak Denizli'de büyük hareketi başlatmış bulunmaktayız. Evora Denizli projesi kente ek istihdam imkanı getiriyor. Fiyat endekslerine göre konut rakamları artıyor. İstanbul'da orta gelir ve altına proje üretmek zor. İstanbul genelindeki fiyat artışını Türkiye'ye geneline yaymamız gerekiyor. Evora Denizli toplamda 1541 bağımsız birimden meydana gelmekte ve içerisinde 1450 daire var. Bu proje, taahhüt edilen 514 milyon liralık satış toplam gelirinin üzerine çıkacaktır' ifadelerini kullandı.

Uğurcan Tokay/Emlaktasondakika.com

Evora Denizli Emlak Konut GYO Denizli Merkezefendi Teknik Yapı