taylan kümeli

Taylan Kümeli, Makyol Santral'in konuğu oldu

Konut Projeleri 14.05.2018 09:40

Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, Makyol Santral projesinin Santral Buluşmaları'nın ilk konuğu oldu.

Makyol Gayrimenkul, Bahçeşehir'in yeni merkezinde geliştirdiği Makyol Santral projesinin tanıtım ofisinde Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli'yi ağırladı.

Yarım asırlık tecrübesiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran Makyol Gayrimenkul, Bahçeşehir'in merkezinde hayata geçirdiği Makyol Santral'de Santral Buluşmaları etkinliğinin ilki gerçekleştirdi. Santral Buluşmaları'nın ilk konuğu ise Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli oldu. 

Taylan Kümeli: “Ramazan'da Sahur veya İftar'da ne yiyeceğimizi bilmeliyiz”

Taylan Kümeli, etkinlikte yaklaşan Ramazan Ayı ile birlikte, beslenme konusunun çok daha fazla önemsenmesi gerektiğinin altını çizdi ve şunları söyledi: “Ramazan Ayı, sağlıklı beslenme sürecine ara vereceğimiz bir zaman dilimi değil. Önemli olan Sahur veya İftar öğünlerinde neyi ne zaman yiyeceğimizi bilmek. Sahura kalkmak, sahuru adeta bir kahvaltı gibi düşünmek gerekiyor. İftarı ise kendi içinde ikiye bölmeliyiz, öğlen ve akşam yemeklerini tek seferde iki farklı öğün yiyormuşçasına düşünerek yemeliyiz.”

Makyol Santral Yatırımcılarına Cazip Fırsatlar Sunuyor

İstanbul'un değeri hızla artan Bahçeşehir'de, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere tamamı teras veya balkonlu farklı seçeneklerden oluşan Makyol Santral, yatırım yapmak veya kısa vadede cazip bir fırsatla birikimini değerlendirmek isteyen herkes için uygun seçenekler sunuyor. Özellikle Mahmutbey - Bahçeşehir - Esenyurt metrosunun tamamlanacak olmasıyla yüksek prim getirisi ön görülen proje, ev sahibi olmak isteyenler için önemli bir yatırım değerine dönüşüyor. Kampanya kapsamında 2+1 daireler için aylık 3 bin 250 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

Bölgenin Yeni Buluşma Noktası

Bahçeşehir'de şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktaları; TEM, D-100, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı gibi ulaşım ağlarına kolayca ulaşılabilecek konumda hayata geçirilen Makyol Santral, bulunduğu bölgede metro istasyonuna en yakın projelerden biri olmakla birlikte; ev, iş, okul, alışveriş, spor gibi yaşama dair ihtiyaç duyulan her şeyin odak noktasında yer alıyor. Cafe-restoran alanları ile sosyal ve ticari açıdan bölgenin yeni buluşma noktası olan Makyol Santral, Ramazan Ayı kampanyası ile kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.