taşyapı yönetim kurulu başkanı emrullah turanlı

Taşyapı’dan tam sayfa Four Winds reklamı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.09.2015
Taşyapı ile Birleşik Gayrimenkul arasındaki atışma devam ediyor. Taşyapı, tam sayfa Four winds ilanı verdi.
Maliye Bakanlığı tarafından 341 konutun satışa açılan ve Birleşik Gayrimenkul tarafından ihalesi kazanılan projenin belli bir bölümünün adı Park Residences Cadde olarak değişmişti. Kalan 159 konut ise Four Winds olarak satışa devam ediyor.

Taşyapı'nın bugün gazeteye verdiği ilanda “Four Winds konforu ile eşsiz İstanbul manzarası” başlığı dikkat çekici. Peşin ve 60 ay vade seçenekleriyle ödeme yapıldığı belirtilen ilanda konut ve tapuların hemen teslim edildiği ibaresine özellikle vurgu yapılmış.

Geçtiğimiz günlerde Birleşik Gayrimenkul tarafından düzenlenen toplantıda konuşan şirketin yönetim kurulu üyesi Ömer Derbazlar, fiyat olarak Taşyapı'dan yüzde 25-30 seviyelerinde daha ucuza ev sattıklarını açıklamıştı.

Ömer Derbazlar böyle açıklamıştı...

Toplantının yapıldığı esnada Taşyapı patronu Emrullah Turanlı, gerekli işlemleri yapıp yasal haklarını kullanarak Birleşik Gayrimenkul'ün sahip olduğu tapulara ihtiyati tedbir kararı koydurmuştu. Ancak bir hafta geçmeden karar mahkeme tarafından kaldırıldı.

emrullah turanlı

Konuyla ilgili olarak Cityscape Global 2015 Fuarı'nda emlaktasondakika.com mikrofonlarına konuşan Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar, ihtiyati tedbir kararının kaldırıldığını ilk kez ekibimize açıklamıştı.

taşyapınınhürriyet gazetesine verdiği tam sayfa ilan

İşte Taşyapı'nın gazeteye verdiği tam sayfa Four Winds ilanı...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Taşyapı four winds Four winds park residences cadde