Taksim 360 / GAP İnşaat

GAP İnşaat firmasının Taksim 360 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Çalık Gayrimenkul

Tarlabaşı 360'tan yatırımcılar için kampanya!

Konut Projeleri Emine Pile 16.04.2015
İstanbul’un en değerli gayrimenkul projelerinden biri olan ve bölgede yenileme süreci başlatan Tarlabaşı 360’ta döviz kurları sabitlendi.
Yatırımcıların yükselen döviz kurlarından etkilenmemesi için bir kampanya başlatan Çalık Gayrimenkul, 20 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ettiği İstanbul'un en merkezi ve en değerli projelerinden Tarlabaşı 360 için doları sabitledi.      

Söz konusu kampanya ile yatırımcılar 1 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak tüm ödemeler için 1 USD kuru 2,40 TL olarak sabitlendi. Buna göre yatırımcılar ödemelerini kampanya döneminde belirtilen kurdan TL veya USD cinsinden yapabilecek.

İstanbul Tarlabaşı'nda restore çalışmaları devam ediyor 

Türkiye'de benzersiz bir örnek oluşturan ödüllü Tarlabaşı 360 projesi, İstanbul'un tam merkezinde, İstanbul'a yakışır bir yaşam sunmaya hazırlanıyor. Hem yeni konuklarına hem de bölgeye ve şehre büyük bir değer katacak olan Tarlabaşı İstanbul projesi geçmişe özlem duyanların hayalini gerçeğe dönüştürüyor. 

Toplam 20 bin metrekarelik alan üzerinde yaklaşık 150 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Tarlabaşı İstanbul projesi Tarlabaşı Bulvarı'na 220 metrelik cephesiyle de dikkat çekiyor. 

Proje hakkında önemli bir kampanya başlatan ve yatırımcıları eski İstanbul özlemine kavuşturacak olan Tarlabaşı 360 projesi, bölgeye yeni bir bakış açısı getiriyor.  

“Yaşayan sokak” kavramı hayata geçiyor

Beyoğlu Belediyesi'nin önderliğinde hazırlanan ve Türkiye'de kamu ve özel sektör ortaklığıyla yapılan ilk yenileme projesi olma özelliği taşıyan Tarlabaşı 360 projesinde 9 ada arasındaki sokak ve caddeler, sanat galerileri, şık mağazalar ve yemek mekanlarıyla nostaljik bir atmosfer oluşturulması amaçlanırken, açık hava ressamları ve müzisyenlerle yaşayan sokak kavramının da hayata geçirilmesi hedefleniyor. Bütün konutlar için yeraltı otoparkları ve sosyal faaliyetin yoğunlaşacağı yaya alanlarına sahip Tarlabaşı 360 ile İstanbul'un en büyük değerlerinden biri İstanbul'a yeniden kazandırılıyor.

Semte yeni bir hava katacak olan Tarlabaşı'nı yenileme projesi ile eski İstanbul'un moern haline merhaba denilecek. 20 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde yükselecek olan Tarlabaşı'nın dev projesi geçmişe yolculuk yaptıracak. 

Tarlabaşı 360'ta tarihi dokusuyla İstanbul'a nefes aldıracak 

İstiklal Caddesi paralelinde yer alan Tarlabaşı 360 projesinin cephe mimarisi tarihi dokuyu modern mimari ile birleştirirken aynı zamanda bulvar üzerinde yer alacak ticari alanlar, mağazalar ve kafelerle bölgenin yeni bir sosyal çekim alanı olmaya hazırlanıyor. Projeyle ilgili bilgi almak isteyenler, www.tarlabasi360.com internet adresi üzerinden veya 0212 293 93 10 no'lu telefondan Tarlabaşı 360 Ofisi'ne ulaşabilecek.

Tarlabaşı 360 Çalık Gayrimenkul