Taksim Petek Residence / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının Taksim Petek Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dap Taksim Petek Residence

Taksim Petek Residence satışa çıktı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 26.12.2014
İstanbul'un kalbinde göz alıcı, yenilikçi ve benzeri olmayan bir şaheseri Taksim Petek Residence satışa çıktı.
Ayrıcalıklı ve kaliteli bir yaşam keyfi sunan Taksim Petek Residence, yatırımınızı maksimum kazanca dönüştürüyor. Lüks residence, ofis ve mağazalardan oluşan bu eşsiz yapı, lansman öncesi fiyat avantajı, Dap finansmanı ve size özel ödeme koşullarıyla şimdi satışta.

112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağazanın yer aldığı Dap Taksim projesi, toplam 132 birimden meydana geliyor. Bütün rezidansların balkonlu olduğu Taksim Petek'te metrekare birim fiyatları 4 bin 250 dolardan başlıyor. 

Taksim Petek Residence nerede?

Dap Yapı'nın en yeni projesi olan Taksim Petek Residence, Elysium Residence Taksim'in hemen yanında konumlandırılıyor. Hafriyat çalışmalarının başladığı proje, Taksim Meydanı'na yürüme mesafesinde olup çevresinde, Show TV ve Habertürk gibi medya merkezleri bulunuyor.

Günlük kira getirisi!

Taksim Petek Residence'ta hafriyat çalışmaları sürerken, inşaatın 36 ayda tamamlanması bekleniyor. Bölgede göre aylık kira ortalaması 2 bin 500 liradan başlarken, projenin hemen yanında yer alan Ofton Elysium Residence'ta günlük kira 140 dolar şeklinde belirlendi. Buna göre Dap Petek tamamlandığında o günün koşullarına göre günlük kiranın 200 dolar, aylık kiranın ise 4 bin dolar olması öngörülüyor. 

Dap Petek 10 yılda kendini amorti edecek

Üst katlardan teraslı rezidansların da bulunacağı projede, 1+1'ler 105 ila 137 metrekare, 2+1'ler 110 ila 160 metrekare, 3+1'ler ise 300 ila 338 metrekare şeklinde tasarlandı. 

Petek Residence'ın 10 yıl içinde kendini amorti edeceği düşünülüyor. Projede, ofis alanları 90 metrekare ile 142 metrekare, mağaza alanları ise 157 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 

Taksim Petek Residence İletişim Bilgileri;

Web: http://www.dapyapi.com.tr/
Telefon: 444 9 327

Taksim Petek Residence dap petek daireler