Nidapark Kayaşehir / Tahincioğlu Gayrimenkul - Nida İnşaat

Tahincioğlu Gayrimenkul - Nida İnşaat firmasının Nidapark Kayaşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dubai cityscape

Tahincioğlu: Fuar beklediğimizin ötesinde iyi geçti

Konut Projeleri Emine Pile 07.09.2016
Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Dubai Cityscape Fuarı’nda önemli açıklamalarda bulundu.
Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2016'ya 3 projesi ile katılan Tahincioğlu Holding, fuarda yatırımcıların beğenisini kazandı. Cityscape Global 2016 fuarında Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Finans Merkezi ve Nidapark Kayaşehir projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu, birçok işbirliklerine imza attı. 

Tahincoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, fuarın ikinci gününde ekibimize değerlendirmelerde bulundu. Tahincioğlu, “Fuar, bizim beklediğimizin ötesinde iyi geçti” dedi. 

Dubai'deki fuarda hain 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan ortam ile ilgili sektör olarak birçok işe imza attıklarını belirten Özcan Tahincioğlu, “Fuarda Türk geliştiricileri olarak, fuarda da öncesinde de bir araya gelerek hep beraber ülkemizde yaşananları anlatmak, yatırımcıları yeniden Türkiye'ye çağırmak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Gördük ki Ortadoğu ülkeleri açısından kaygımız biraz yersizmiş. Onlar nispeten olanları iyi biliyor ve Türkiye'ye ilgileri devam ediyor. Biz de dilimiz döndüğünce ülkemizdeki normalleşme sürecinin hızla devam ettiğini, 2017'nin 2016'dan daha iyi olacağını anlatmaya ve onları geri çekmeye çalışıyoruz” açıklamasında bulundu. 

"ÇABALARIN MEYVE VERDİĞİNİ GÖRÜYORUZ"

Genel anlamda ilginin iyi olduğu bilgisini veren Tahincioğlu, “Bu çabaların da meyve verdiğini görüyoruz” dedi. Bir buçuk günde oldukça iyi kontaklarla temasa geçildiğini ifade eden Özcan Tahincioğlu, bazı yatırımcılara önümüzdeki haftalarda Türkiye'de randevular verildiğini söyledi. Fuarda sıcak satıştan ziyade ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladıklarını belirten Tahincioğlu, bu tür fuarların önemini aktardı. 

Fuara 2 ofis projesi ve 1 karma projesi ile katıldıklarını anlatan Özcan Tahincioğlu, yeni proje planlarının müjdesini verdi. “Önümüzde İstinye projemiz var. Akabinde Bomonti projemiz gelecek. Önümüzdeki yıl Çengelköy projemizi hayata geçirmek istiyoruz. Zeytinburnu'nda bir dönüşüm projemiz var. Küçükyalı projemizi de önümüzdeki yılın başlarına yetiştirmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla yoğun bir gündemimiz var. İnşallah hepsinden alnımızın akı ile çıkacağız” dedi. 

Tahincioğlu Dubai Cityscape Özcan Tahincioğlu