Sur Yapı İlkbahar / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı İlkbahar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Suryapı İlkbahar projesi

Suryapı İlkbahar’da 290 bin liraya 2+1 daire!

Konut Projeleri Emine Pile 12.12.2015
“Her Mevsim, Tek Mevsim” sloganıyla dikkat çeken Sur Yapı İlkbahar projesi ‘hayatınızın baharı’nı yaşatmaya geliyor.
Gayrimenkul sektörü için 1992'den bu yana binlerce konut, ofis, iş merkezi ve alışveriş merkezi projesine imza atan Sur Yapı, İlkbahar projesi ile ev alacakların yüzünü güldürecek. Doğanın tüm renklerini bir arada sunan Sur Yapı İlkbahar, hayalini kurduğunuz doğallığın gerçek olduğunu hissettirecek. 

İstanbul'un en değerli noktalarından Sultanbeyli'de benzersiz bir lokasyonda bulunan proje, Avrupa ve Anadolu Yakası'nı birbirine bağlayan ulaşım kanallarının hemen yanında yükseliyor. 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Sultanbeyli'de yapılacak yeni üniversite kampüsü ve metroya yakınlığı ile dikkat çeken Sur Yapı İlkbahar, kazançlı bir yatırım sunuyor.

Sur Yapı İlkbahar

2+1 dairelerde son 7 daire!

Sur Yapı'nın Sultanbeyli'deki ikinci projesi olan İlkbahar'ın ilk etabı 5 blokta 304 konuttan meydana geliyor. İkinci etabında ise 200 konut yer alıyor. Sur Yapı'nın satışları kısa sürede tamamlanan İdilia projesine çok yakın konumda yer alan proje Sultanbeyli'nin yeni gözdesi olmaya aday... Yoğun ilgi gören 1+1 dairelerin tükendiği projede son 7 adet kalan 2+1 dairelerin fiyatları 290 bin liradan başlangıç gösteriyor. 3+1 daireler ise 617 bin liradan başlıyor.

Sur Yapı'nın Sultanbeyli'deki projesi İlkbahar'ın 2. etabında üstelik lansmana özel yüzde 5 indirim sağlanıyor. Ayrıca tamamı peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde ise ilave olarak yüzde 10 indirim fırsatı bulunuyor. 

Sur yapı İlkbahar