Marka Rezidans / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Marka Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
uzun beyaz bina

Sur Yapı’dan İzmir Kompleksi

Konut Projeleri Rüya Tulumbacı 23.10.2015
Denize sıfır konumda yükselecek Sur Yapı İzmir projesinde otel, alışveriş merkezi, rezidans daireler ve marina yer alacak.

Proje 2016'da başlıyor

Sur Yapı, Bayraklı eski Turyağ fabrikası arazisindeki projesine 2016 yılı içerisinde başlamayı planlıyor.  İzmir Alsancak Limanı ile Bayraklı Turan arasında kalan yeni kent merkezinde yükselecek projede sondaj çalışmaları başladı.

İzmir'de ilk proje

Sur Yapı'nın İzmir'deki ilk projesi olan Sur Yapı İzmir Kompleksi 121 bin metrekare alan üzerine yükselecek. Seminer odaları, çok amaçlı salon, fuaye, otopark, açık oturma alanları, açık havuz, çocuk havuzu, soyunma odaları, oyun parkı, restoranlar, fitness salonu, sauna-masaj salonu gibi özelliklere sahip proje, içerisinde yer alan AVM, otel ve marina ile de farklılığını ortaya koyacak.

Avantajlı lokasyona sahip

30 kattan fazla olması planlanan İzmir Kompleksi avantajlı lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Proje Bayraklı Tren İstasyonu'na, otogara, Bayraklı Adliyesi'ne, Bornova ve Karşıyaka'ya yakın konumda yer alıyor.

Sur yapı İzmir bayraklı