Sur Yapı Lavender Sancaktepe / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı tarafından İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hayata geçirilen Sur Yapı Sancaktepe projesinin ÇED süreci başladı.

Sur Yapı Sancaktepe’nin ÇED süreci başladı

Konut Projeleri Emine Pile 24.11.2016
Sur Yapı tarafından İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hayata geçirilen Sur Yapı Sancaktepe projesinin ÇED süreci başladı.
İstanbul'un Sancaktepe ilçesi, Samandıra Mahallesi, Bahriye Sokak adresinde inşa edilen Sur Yapı Sancaktepe projesinin Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) süreci başladı. 290 adet konut, 15 adet ticari alan, otoparktan oluşan proje, 36 milyon liralık proje bedeli ile yükseliyor. Toplam 48 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje 18 bin 316 metrekarelik tapulu alan üzerinde bulunuyor. 

Merkezi ısıtmalı, merkezi sıcak sulu ve doğalgaz yakıtlı şekilde projelendirilen Sur Yapı Sancaktepe, konut ve ticari alan öğelerini birleştiren bir proje olarak dikkat çekiyor. 7 bloktan meydana gelecek olan projede yapıların yüksekliği 21,50 metreden az olacak. 

sur yapı sancaktepe